377
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi221
  • Ocen na +0
377 ppt ?

Czy tanie kosmetyki mogą być dobre? (222)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): Karolincia1984 -

U mnie w domu oszczędza mąż, ale widać, że ma już dość ciągłego upominania mnie w sklepie. Jestem jak dziecko — tu zabawka dla dziecka za kilka złotych, tam kolejny odświeżacz powietrza, jeszcze gdzie indziej nowy kosmetyk itd., itp.
Od tego tygodnia staram się oszczędzać, stosując strategie stąd http://ohme.p(...)etykow/. Może mi się uda. Na razie zaoszczędziłam 15 zł
Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~Matylda -

~Matylda A moze zamiast szukac super tanich kosmetykow, to kupuj w tanszych drogeriach? porownaj sobie ceny stacjonarnie, a na ezebra, to jest lepszy sposob oszczednosci, niz oszczedzanie na jakosci ;)
Też bym zasugerowała ezebre, te same kosmetyki tylko o polowe taniej ;p po co przepłacać?

Reklama

Napisał(a): gość -

Zdecydowanie, ja od jakiegoś czasu stosuje kosmetyki Bielendy, a te przecież nie są górną półką cenową w drogeriach. Bardzo lubie serie fresh juice, mam z niej płyn micelarny z sokiem z ananasa i żel micelarny o tym samym składzie :)

Reklama

Napisał(a): gość -

no raczej... Nie trzeba przecież przepłacać za drogie produkty, żeby mieć efekty na skórze. Przykładowo, ja używam nawilżającego kremu Bielendy multifunkcyjnego z truskawką i arbuzem z serii smoothie i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wręcz przeciwnie, jest to świetny krem, który doskonale nawilża skórę, jest wydajny, ładnie pachnie i szybko się wchłania. Cena? Kilkanaście złotych, więc odpowiedź nasuwa się sama, czy warto kupić :P

Napisał(a): ~dominika -

Dodam ze nie zawsze przedłużanie rzes dla nam taki efekt z którego jestesmy zadowolone. Dlatego ja zamiast przedłużac wybrałam odżwykę Molash- jestem bardzo zadowolona bo wreszcie trafiłam na odżywkę która działa i doskonale wzmacnia moje rzęsy. To od razu widac.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najnowszy revlon 24 origoletto
  • jakiej firmy kremy tanie ni naprawdeę dobre
  • uczulenie na twarzy od kosmetyków
  • Dobry tani krem dla alergikow
  • tanie kosmetyki perełki
Do góry strony: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?