377
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi221
  • Ocen na +0
377 ppt ?

Czy tanie kosmetyki mogą być dobre? (222)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): gość -

Tańsze kosmetyki mogą być dobre! Ja lubię kosmetyki Ziaja i Bingo Spa - obie firmy mają niewygórowane ceny i ferują wysokiej klasy kosmetyki. Z Ziaja lubię kosmetyki z koziego mleka natomiast z Bingo Spa mam balsam do dłoni brzoskwiniowy oraz mleczko pod prysznic z jedwabiem. Jestem z tych produktów bardzo zadowolona, gdyż odpowiednio nawilżają moją skóre, ładnie pachną i zarazem wygładzają skórę i są naprawdę niedrogie.

Ashedalka
INTERIA.PL

Reklama

Pewnie, a czemu nie :)?? Na moją cerę najlepiej działają właśnie te za parę groszy. Ale ostatnio prezkonałam się, że i te nie co droższe mogą być tanie :) Kupowałam tusz MaxFactor i niespodzianka ! dostałam błyszczyk, w ladnym kolorze, za 1 grosza. Kocham takie promocje :D

Ja zdecydowanie odradzam anonimowych marek i podróbek. Nie wszystkie tanie kosmetyki są kiepskie - większość jednak taka jest. Najlepiej czytać skład (zawartość) niestety nie znam się na tym i nie zawsze mam na to czas. Najlepszym wyjściem jest kupowanie kosmetyki dobrych marek, które nie mogą sobie pozwolić na kiepską jakość. Polecić mogę Tobie marki: Hakuro, Max Factor, NYX, Rimmel, Elf, Sleek. Teraz tylko musisz znaleźć dobre ceny. Zawsze robiłam zakupy na allegro jednak pobierana jest tam opłata więc trzeba kupować u źródła żeby ominąć niepotrzebne marże. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest sklep internetowy. Musisz wybrać sprawdzony żeby nie zostać oszukaną (zdarzyło mi się dostać podróbkę). Od kilku miesięcy robię zakupy w butiqueuk.pl i jeszcze się nie zawiodłam. Są tam kosmetyki wszystkich marek które wymieniłam. Sprzedają też na allegro ale w ich sklepie jest taniej. Jeszcze nie udało mi się znaleźć tańszego sklepu.

Reklama

Reklama

A ja zawsze poluję na promocje w Oriflame! Wtedy mam super krem za super cenę. Owszem promocje są co 3-4 katalogi ale robię większe zakupy i mi wystarcza :) Z polskich firm to lubię tylko kremiki z mało znanej firmy Floslek, bardzo tanie a bardzo skuteczne :)

Napisał(a): Gość -

Ja z kolei zmieniłam tańsze mydło w płynie z dyskontu, na te droższe, firmowe i po umyciu twarzy strasznie twarz zaczęła mnie palić i dostałam czerwonych plam. Droższe nie znaczy więc lepsze. Sama chętnie korzystam z wybranych produktów http://www.mo(...)avon.pl oraz czasem z Oriflame. Nie wszystkie produkty tych firm można polecić, ale mają sporo produktów, które są dobre i niedrogie.

Napisał(a): kwiatjednejnocy -

Niekoniecznie. Z tańszych ,które skutkują to Isana było dobrej jakości, choć sama zamawiam więcej kosmetyków przez internet lub skupiam się na ekologicznych, naturalnych- żeby nie łapać alergii. Przeczytałam raz taki opis, że
Różdżka wbiła się w w korę drzewa, które natychmiast pokryło się świeżymi, zielonymi gałązkami i różowymi kwiatami. Po lesie rozniósł się zapach borówek, wanilii i leszczynowych liści
i kupiłam sobie http://pl.loc(...)872.htm - niecodzienna nazwa, co? :D Tak mi się to spodobało, że nie wrócę już do isany, ross....a i innych średniej jakości kosmetyków. Wolę sobie odłożyć kasy,ale kupić coś porządnego.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najnowszy revlon 24 origoletto
  • jakiej firmy kremy tanie ni naprawdeę dobre
  • uczulenie na twarzy od kosmetyków
  • Dobry tani krem dla alergikow
  • tanie kosmetyki perełki
Do góry strony: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?