355
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi200
  • Ocen na +0
355 ppt ?

Czy tanie kosmetyki mogą być dobre? (201)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): nervova -

gość Sprawdzają się kosmetyki łódzkiej Evy i firmy Ziaja.

przystępna cena,nie uczulają ,no i co nie bez znaczenia-nasze polskie!
Ziaja jest dla mnie dobra tylko zimą, garnier mi na skórze zamarza i powiem ci, że póki co wytrzymują tylko kremy l'occitane. Słyszałaś coś o takich kosmetykach? Mnie ostatnio kupiła moja przyjaciółka krem do rąk http://pl.loc(...)872.htm - musiałam przyzwyczaić się do zapachu :) za to efekt ok, bo wreszcie mam nawilżone ręce.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Kochani mam Wam do zaoferowania tanie i przede wszystkim 100% naturalne kosmetyki NIE testowane na zwierzętach!!!
Możesz je sobie zamówić na mojej stronie internetowej poprzez formularz kontaktowy . Podaj w nim swojego maila i poproś o wysłanie formularza , w którym wpiszesz kod , nazwę i cenę kosmetyku .

Wysyłka jedyne 5 zł niezależnie od ilości zamówionego towaru

Muszę jeszcze dodać coś o naszym perfumach , które są inspirowane DROGIMI MARKAMI . Po co przepłacać kiedy perfumę wartą 200-300 zł możesz mieć za 45 zł

Sprawdź jaki zapach odpowiada jakiej marce :

Wody perfumowane MARIZA ( cena : 45,90zł/szt. )

*Mariza Selective No 1 ( Hypnose Lancome )
Wyrazista kompozycja orientalno-
-kwiatowa z drzewnymi nutami.
W górze kwiat passiflory i mieszanka cytrusów.
Serce tworzy indyjski jaśmin i heliotrop.
W dole wetiwer i piżmo otoczone słodką wanilią .

*Mariza Sele
ctive No 2 ( Light Blue D&G )
Świeży, kwiatowo-owocowy zapach.
Smakowite nuty jabłka, brzoskwini i cytrusów połączone
z olejkiem cedrowym i wiosennym hiacyntem, a zakończone
olejkiem sandałowym, ambrą i piżmem.

*Mariza Selective No 3 ( Aqua Di Gio Armani )
Intrygująca kompozycja kwiatowo-wodna.
Nuty góry to orzeźwiająca mięta i cytryna. W sercu świeży zapach
kwiatów piwonii i jaśminu wodnego. W dole cedr i zmysłowa ambra.

*Mariza Selective No 4 ( Bright Cristal Versace )
Lekkie nuty kwiatowe z owocowymi akordami i piżmem.
W górze zapachu owoc granatu z czarną porzeczką. W sercu kwiaty
piwonii, magnolii, róży i lotosu. W dole nuty drzewne utrwalone
białym piżmem.

*Mariza Selective No 5 ( Euphoria CK )
Niezwykle zmysłowy,
orientalny zapach.
Zaczyna się od egzotycznych nut ananasa
i granatu. W sercu wyraźny lotos i czarna
orchidea. W dole zapach fiołka i cedru
utrwalony w ambrze, wanilii i piżmie.

*Mariza Selective No 06 ( Delicious Night DKNY )
Kreacja orientalna, tajemnicza
i elegancka.
W górze owoc pomelo, imbir, delikatna frezja
i jeżyna. W sercu bukiet orchidei, jaśminu
i irysa florenckiego. W dole czarne kadzidło,
mirra, paczula na bazie ambry i piżma.

*Mariza Selective No 07 ( Gucci II )
Delikatny zapach kwiatowo-owocowy.
W górze gorzka pomarańcza i mandarynka
połączone z malinami i czarnymi porzeczkami.
W sercu elegancki fiołek i jaśmin, dno zapachu to
kwiat heliotropu, cedr i białe piżmo.

* Mariza Selective No 08 (Mademoiselle Chanel)
Orientalna kompozycja z niezwykle subtelną górą. Kombinacja bergamotki, olejku neroli i gorzkiej pomarańczy. W sercu klasyczny francuski kompleks kwiatów, róża stulistna i jaśmin. Dno zapachu to ciepła mieszanka paczuli i wetiweru połączona ze słodką wanilią.

* Mariza Selective No 09 (Beauty CK)
Wyrafinowana kwiatowo-drzewna kreacja. W górze świeże nuty morza i pomarańczy. W sercu indyjski jaśmin, lilia i bukiet białych kwiatów. W dole drzewo sandałowe i cedrowe oparte na akordzie piżmowym.

* Mariza Selective No 10 (Halle Halle Berry)
Ciepła, orientalno-drzewna kompozycja. W górze uwielbiana bergamotka sycylijska z dodatkiem liści figowca i kwiatu gruszy z kroplą różowego pieprzu. W sercu mieszanka korzenna z różową frezją, kwiatem hibiskusa i delikatną mimozą. W dole drzewo sandałowe, olibanum i zmysłowa szara ambra.

* Mariza Selective No 11 (Amor Amor Cacharel)
Uwodzicielska kompozycja owocowo-kwiatowa. Odświeżająca nuta góry pochodzi od różowego grapefruita, gorzkiej pomarańczy i rześkiej, czarnej porzeczki. W sercu owocowy akord zbudowany wokół magicznego jaśminu i słodkiej moreli. Uwodzicielski dół to kreacja ciepłego olejku sandałowego, silnych nut wanilii i zmysłowego piżma.

* Mariza Selective No 12 ( Lady Million Pacco Rabane)
Orientalny zapach, zmysłowy i kobiecy. W górze świeże nuty cytryny i czarnej porzeczki. Sercem kompozycji jest kunsztowny bukiet kwiatu pomarańczy i jaśminu. W dole ciepłe i zmysłowe piżmo.

Niżej podaję moją stronę internetową , na której znajdziesz aktualny katalog i formularz kontaktowyhttp://www.al(...)riza.pl

Napisał(a): lovelovemedo -

Wszystkie kosmetyki są fajne- raz trafi się na dobry tani, bardzo dobry drogi lub luksusowy w promocji na święta, jak tu http://pl.loc(...)4,0.htm A wy już polujecie na prezent na Boże Narodzenie? Mojej siostrze chyba kupię żel pod prysznic kwiat Wiśni, bo siedzi i siedzi zawsze pod tym prysznicem a używa bezzapachowych kosmetyków, więc już nawet kwiat wiśni będzie jakąś odmianą dla niej ;)

Napisał(a): Gość -

z tanick kosmetyków to tylko biały jeleń, zresztą jak teraz są święta, moje zakupy to i tak będa powyżej 100 pln to mysle czy by jednak nie kupic jeszcze dodatkowo czegos bo http://kobiet(...)5979699 w loccitane teraz mogę zamienić i miec więcej kosmetyków, to jednak tych najtańszych bym nie brała..bo wyjdzie mi ponad tę kwotę, a bardzo lubię kwiat wiśni i te.. http://kobiet(...)5979699 :)

Napisał(a): konwiki -

Witam

Nazywam się Krzysztof Kozar i jestem dystrybutorem kosmetyków firmy TianDe.
Kosmetyki TianDe – to biologicznie aktywny dodatek dla skóry, którego działanie jest porównywalne do działania terapeutycznego.
Bazę każdego kosmetyku http://www.ti(...)5325862 stanowi mądrość ludowa i ogromna wiedza Starożytnego Wschodu. Formuły kosmetyków bazują na starożytnych recepturach medycyny chińskiej, tybetańskiej i ałtajskiej, wypróbowanych w praktyce w ciągu stuleci .
Rozmaite linie środków kosmetycznych TianDe są dobrane tak, by z wiekiem wydłużać młodość i dbać o Twoje naturalne piękno. Każda kobieta wśród bogatego asortymentu TianDe znajdzie nie tylko idealny kosmetyk, ale też linię kosmetyków, stworzoną specjalnie dla siebie, dla swego wieku i wymagań.
Oferujemy kompleksowy program pielęgnacji skóry każdego rodzaju i wieku, specjalnie opracowany przez lekarzy kosmetologów oraz fitoterapeutów Wschodu: głębokie oczyszczanie, codzienne oczyszczanie, napinanie skóry, nawilżenie, ochrona, odżywienie, a także kosmetyki o natychmiastowym działaniu.

Jeśli chcą panstwo otrzymać więcej informacji to proszę o kontakt krzysztof.kozar@interia.pl w tytule wystarczy wpisać tylko ok.

pozdrawiam i zapraszam

Krzysztof Kozar

Napisał(a): gość -

UWAGA! NACIĄGACZE!
Elizabeth Kessler Gold Mask
Za takie pieniądze kupujesz odpowiedni krem i masz ten sam efekt. Żeby utrzymać odpowiedni wygląd trzeba by uzywać tych masek non stop - a to większy wydatek niż wizyta u kosmetyczki z jeszcze lepszymi efektami.
Nie dajcie się naciągać.
- - - -
Na stronie z reklamą maseczek wstawiają tylko pozytywne opinie które sami tworzą - nie ma ani jednej negatywnej.

Napisał(a): Gość -

Też jestem zdania, że tańsze kosmetyki mogą być dobre. Sama używam wielu kosmetyków od FLOS-LEKu, których cena oscyluje wokół 20 zł (ale np wazelina, pomadki to koszt 5 zł). Część z nich kupuję w drogeriach, ale większość w aptece. Kremy do cery alergicznej przynajmniej mnie nie uczulają, a inne, nawet droższe marki, niestety działały odwrotnie... :(
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najnowszy revlon 24 origoletto
  • jakiej firmy kremy tanie ni naprawdeę dobre
  • uczulenie na twarzy od kosmetyków
  • Dobry tani krem dla alergikow
  • tanie kosmetyki perełki
Do góry strony: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?