367
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi212
  • Ocen na +0
367 ppt ?

Czy tanie kosmetyki mogą być dobre? (213)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): Gość -

Cienie do powiek, tusz do rzęs i lakiery do paznokci głównie kupuję z tanich firm jak miss sporty i eveline. Jestem z nich bardzo zadowolona i nie uważam, żeby były o wiele gorsze od tych drogich. Podkłady to inna sprawa i trzymam się tylko rimmela, bo z doświadczenia wiem, że nic innego mi nie pasuje.
Jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy to korzystam z e-naturalnych. Cenowo mniej więcej są porównywalne z l'orealem, ale efekt jest znacznie lepszy.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Kosmetyki niedrogie nie znaczy, że są gorsze. Osobiście używam produktów od eveline: tusz do rzęs, krem do twarzy, maseczki, balsamy do ciała, serum na cellulit, a nawet puder. Jakościowo są to naprawdę dobre kosmetyki, na przykład tuszu do rzęs nie znalazłam nigdzie lepszego (a wydać potrafiłam ponad 100 zł za tusz i żaden nie był tak dobry jak ten od eveline za ok.15 zł). Poza tym jest jeszcze jedna kwestia, którą eveline mnie do siebie przekonało: ich kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, a to dla mnie bardzo ważna sprawa.

Reklama

Zaczęłam od niedawna korzystać ze złotych masek Elizabeth Kessler. Po pierwszych trzech użyciach ( zamówiłam 6 - 139 złotych) moge powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona. Nie spodziewałam się takiego efektu. Czuję się dobrze w swojej skórze. Promienieję :) Przede wszystkim zauważyłam, że mam skórę grubszą, jędrną i napiętą. Koleżanki z pracy także zauważyły i teraz stosujemy te maski wszystkie razem. Moim zdaniem cena jak na tak ekskluzywny kosmetyk jest niska - a jakość jest bardzo dobra.

Reklama

Uważam , że tanie kosmetyki także moga być dobre. To wszystko zależy od cery i reakcji na zastosowany kosmetyk. Co do masek Elizabeth Kessler to prawda, że zauważalna skóra już od samego początku stosowania jest grubsza, jędrniejsza...

Reklama

przypomniało mi się jeszcze jedno porównanie - ostatnio znalazłam sklep w Krakowie z kosmetykami naturalnymi i kupiłam glinkę zieloną (kosztowała ponad 30 złotych!). Wcześniej używałam glinki z e-naturalne (8,40zl) i byłam zadowolona, ale chciałam spróbować czegoś nowego. Droższa glinka okazała się gorszym wyrobem. Miałam wrażenie, że w ogóle nie działa na moją cerę. Podsumowując: to kolejny przykład, że droższe nie znaczy lepsze.

Rety, jedne sa dobre tanie inne drogie. Odzywka do rzes tylko constance caroll (za 10zl), sprobowalam CLARINS za 1000% wiecej i jedno wielkie g...o. Samoopalacz tylko Guerlain Terracotta sunless-wymiata(a jest bardzo drogi). Lakiery do paznokci LOreal i Miss Sporty- uzywalam np.Chanel i zadnej roznicy pomiedzy nim a L'orealem nie widze. Poza roznica w cenie. Plyn do demakijazu tylko NIVEA (dwufazowy)-probowalam rowniez LANCOME czy Estee Lauder, i NIVEA jest na prawde fantastyczny. Szampony i odzywki do wlosow JOHN FRIEDA- wlosy gladkie,mieciutkie i lsniace; nie farbowalam wlosow wiele miesiecy a i tak wygladaja na swiezo farbowane. KERATASE tez cholernie drogie,a efekt ten sam.
Tak wiec owszem, tanie kosmetyki tez moga byc dobre, ale bedziesz to wiedziec dopiero jak porownasz z drozszymi.

Napisał(a): asiabw890 -

Jestem w 6 miesiącu ciąży i używam głównie kosmetyków firmy Ziaja. Czy mleczko przeciwko rozstępom czy szampon do włosów czy masło do ciała albo krem do twarzy lub nawet błyszczyki. Nie znam lepszej firmy która ma tak dobre nieuczulające kosmetyki dla całej rodziny w tak przystępnej cenie.
Natomiast podkłady, tusze itp itd to tak do 30zł kupuję. Co i tak jest raczej średnio tanio ale już mam swoje ukochane kosmetyki (meybelline, rimell, bell) i szybko raczej nie zmienię upodobań:)

ja tylko czysty, dobry gatunkowo kosmetyczny olej arganowy, po dokładnym umyciu i nawilżeniu skóry twarzy, delikaty masaż. jeśli zapach przeszkadza, można dodać kilka kropli olejku trawy cytrynowej lub innego 9np. neroli).

Czy tanie kosmetyki moga być dobre???
Dla mnie odpowiedź jest bardzo prosta...
Tanie kosmetyki są dobre.
Oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a w tej sytuacji od zasobności naszego porfela. Ja kupuję sobie kosmetyki naszych polskich firm i uważam, że jakościowo nie odbiegają od kosmetyków za duże pieniądze / miałam okazję używać i sprawdzić, bo czasami przynosi mi je Mikołaj :)
Na przykład mleczko antycellulitowe, które dostałam od Wyżej wymienionego Świętego za około 100 zł, nie zdziałało więcej cudów niż mleczko Świat natury Soraya z olejkiem jojoba które kupiłam sobie za 14 zł. Tak samo dobrze nawilżały, tak samo wygładzały i różniła je tylko cena, więc na podstawie tak prostego przykładu nie ma sensu wyskakiwać z kasy i oczekiwać cudów.
Naprawdę mleczka do ciała i kosmetyki do opalania / bo te miałam okazję używać / Firmy SORAYA są super :), a kosztują naprawdę niewiele. Dla niedowiarków to żadne ryzyko, bo można sprawdzić nie inwestujac mega pieniędzy :)

Moje ulubione :)

Załączniki:

Zgadzam się z ewa10!

Firma Soraya jest tania i bardzo dobra! Akurat nie mam żadnego kosmetyku z serii świat natury, ale używam kremu na noc z linii Biorepair - kosztuje ok. 25 zł, a jest to kosmetyk bardzo dobrej jakości - naturalny, bez konserwantów, silikonów, parabenów itd. Wspaniale pielęgnuje skórę, a nie wydałam na niego majątku :) polecam rozglądać się za tanimi, a dobrymi kosmetykami, bo naprawdę istnieją!

Z doświadczenia wiem, że drogie nie znaczą lepsze;( Wszyscy zawsze mówili, mi że jak nie chce sobie zniszczyć skóry czy włosów to używaj droższych kosmetyków . Płaciłam za nie sporo i w rezultacie były beznadziejne. Raz moja kosmetyczka poleciła mi tanią i dobrą firmę jaką jest Ziaja. Uważam tą zmianę na lepsze. Kosmetyki są tanie i naprawdę super. Mogę polecić np. żelowe mydło pod prysznic z algami, które jest tanie a super nawilża skórę. Większość kosmetyków mam właśnie z ziaji. Ta firma jest godna zaufania jak dla mnie ;)

W tej kwestii nie ma wg mnie kompletnie żadnej reguły, czasem znajdzie się perełka wśród dolnopółkowych kosmetyków, a czasem warto zapłacić trochę więcej i efekty będą wymierne do zainwestowanych pieniędzy. Ja na swojej półce mam zarówno te najtańsze (np niektóre produkty Ziaja czy Eveline), ulubione, których używam od lat i kilka droższych (np wyżej wspomniany decubal, który jako jedyny uporał się z moją b. suchą skórą) które uważam za warte wydanych pieniędzy.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najnowszy revlon 24 origoletto
  • jakiej firmy kremy tanie ni naprawdeę dobre
  • uczulenie na twarzy od kosmetyków
  • Dobry tani krem dla alergikow
  • tanie kosmetyki perełki
Do góry strony: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?