367
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi212
  • Ocen na +0
367 ppt ?

Czy tanie kosmetyki mogą być dobre? (213)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): tiandewarszawa -

Witam
Na rynek weszła nowa firma kosmetyczna ze wschodu która ma do 20 % aktywnych składników biologicznych .Niesamowite działanie i przy takiej jakości dostępne ceny .
Szukamy konsultantki w całej Polsce i za granicą ,dodatkowa praca ,chętnych proszę o kontakt tel 537292349 Irena

Reklama

Napisał(a): gość -

Ja rowniez zgadzam sie z Ewą !
Mleczko Świat natury Soraya z olejkiem jojoba kosztuje zaledwie kilka złotych a nawilża jak w kosmetyk z wysokiej polki o znacznie wyższej cenie !
Używam wielu kosmetyków tej firmy i sa naprawdę super ! Szczególnie balsamy do opalania i podkłady natural effect idealne na wakacje :)

Reklama

Napisał(a): gość -

hej:) a ja kupuje od kilku miesięcy w sklepie www.origoletto.pl - mają mój ukochany podkład Revlon za 27zł i wciąż jest w tej promocyjnej cenie. Paczki wysyłają tego samego dnia, nigdy nie było z nimi kłopotów. Mają ogromny wybór kosmetyków do makijażu, szybko odpowiadają mailem na wszelkie pytania...Naprawdę, ciężko jest się do czegokolwiek przyczepić. Sprawdźcie i dajcie znać, czy miałam rację:) Mają też mnóstwo tanich kredek do oczu, eyelinerów, cieni itp...

Pozdrawiam:)

Reklama

Napisał(a): Gość -

annaz9315 w sklepiehttp://www.na(...)dla.pl/ sprzedają naturalne kosmetyki w dobrych cenach co wcale nie znaczy ze są złe.
Ja tam dobrych cen nie widziałam. Ale "dobra cena" to pojęcie względne. Żel pod prysznic żurawina z maliną 250 ml za 28,00 PLN to nie jest dla mnie dobra cena. Za to mogę kupić w markecie 2 żele i to tej "dobrej" jakości. Też oczywiście "naturalne".

usmiechnieta Co sądzicie Panie o tych tańszych kosmetykach?
Mogłoby się wydawać, że z niższej półki - choć nie zawsze tak jest! :)

Sama spotkałam się wysypką po drogim kremie, czy z zaczerwienienim po płynie do demakijażu...
Naturalne kosmetyki, bez żadnych udziwniaczy i dodatków chemicznych ja cenie sobie najbardziej :)
Wiele Polskich firm, ma wspaniałe produkty, których ceny są przystępne.
Może wynikać to z tego, że nie są bardzo rozleklamowane, więc ciężko jest się im przebić i trafić w ręce konsumentek, dlatego są też tak mało popularne.

A jakie kosmetyki Wy lubicie/stosujecie?
Czy według Was "Tanie znaczy gorsze"?

Tanie nie zawsze znaczy gorsze. Moim faworytem wśród kosmetyków do pielęgnacji jest ziaja. Jest dużo droższych a są takie same.

Napisał(a): kasta192 -

justyska35263 Bardzo często płacimy za markę lub opakowanie. Ja wolę cienie MySecret za 5zł od Loreala za kilkadziesiąt.
jasne, że tańsze nie znaczy gorsze. Trzeba mieć zdrowe podejście. Jednak nie oszukujmy sie w WIĘKSZOŚCI tanich kremów nie znajdziemy wszystkich składników i w takim natężeniu jak w tych droższych lub w specyfikach u http://www.lu(...)umi.pl/

Oczywiście, że tańsze kosmetyki mogą być dobre ;) Sama od jakiegoś czasu jestem wielką fanką marki Iwostin :) Szczególnie ich serii http://www.iw(...)nsitia/ - świetne produkty za niewielką cenę. Apteczne, przebadane - dlatego też mam do nich tak duże zaufanie.
No i co najważniejsze nie uczulają mojej cery.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najnowszy revlon 24 origoletto
  • jakiej firmy kremy tanie ni naprawdeę dobre
  • uczulenie na twarzy od kosmetyków
  • Dobry tani krem dla alergikow
  • tanie kosmetyki perełki
Do góry strony: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?