377
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi221
  • Ocen na +0
377 ppt ?

Czy tanie kosmetyki mogą być dobre? (222)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): gość -

ja uwazam, ze niekoniecznie zawwze są dobre. np. mam okropni wrazliwa buzie. kremy mnie uczulają okropnie. Zawsze jak kupuje w drogeriach to potem zaluje, ale kuszą mnie ceny i wyglad...zapach itp. Chyba juz tylko moge polegac na aptecznych i to tez nie wszystkich. Moja okropna cere, dopiero Lichtena mi coś tam pomogła :) A tania nie jest...wiec dlatego sie nie zgadzam,ze tanie= zawsze porownywalne badz lepsze;0

Reklama

Napisał(a): Gość -

pewnie ze tak, wlasnie pisalam w innym watku, ze kupilam mamie zestaw z bielendy celebrity collection przeciwzmarszczkowy collagen&perła a tez zawsze mowila ze tylko drogie sa dobre. i co? uzywa od 3 tygodni i jest totalnie zachwycona i pierwszy raz od X lat nie bedzie kupowal swojego Loreala. :) takze naprawde, warto jest poprobowac bo czesto placi sie po prostu za marke :)

Reklama

Tanie kosmetyki też mogą być dobre, a jak zainteresuje nas drogi kosmetyk no to lepiej sprawdzić próbkami czy nam pasuje. Ja kupiłam sobie tak serum na zmarszczki. Najpierw poprosiłam o próbki, sprawdziło się, jest świetne i kupiłam serum w Douglasie.

Reklama

zgadzam się, że kosmetyki do cery dojrzałej czyli zazwyczaj ze zmarszczkami są zazwyczaj droższe (przynajmniej te lepsze), to kwestia dobrych składników, mi nie szkoda wydać tych pieniędzy jeśli w zamiar uzyskam efekt młodszej skóry

Ja w pewnym momencie przestałam ściubić na kosmetyki i zabiegi. Jestem kobietą i chcę wyglądać pięknie i czuć się dobrze mimo ilości wiosen już które mam. Dlatego raz w miesiącu chodzę do kosmetyczki i kupuję kremy sprawdzone, nawet jak są droższe. Nie oszczędzajmy na swoim dobrym samopoczuciu.

Ja juz nie przeplacam za kosmetyki.Od roku wszystko kupuje w sklepie internetowym gdzie maja naprawde super kosmetyki w niskich cenach.Ostatnio zakupilam tam za 10 zl zestaw 5-ciu lakierow tzw. marmurkow,naprawde rewelacja .Polecam ten sklep http://e-sklepcolors.es24.pl/

To zależy co uważasz za tanie. Dla mnie ważny jest też mój czas - jest bardzo kosztowny ;) Nie przykładam więc zbytnio uwagi do cen (oczywiście bez przesady), a kosmetyki mam zamówione w supplite- paczkę wysyłają sami co miesiąc, więc mam spokój z ganianiem po drogeriach ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najnowszy revlon 24 origoletto
  • jakiej firmy kremy tanie ni naprawdeę dobre
  • uczulenie na twarzy od kosmetyków
  • Dobry tani krem dla alergikow
  • tanie kosmetyki perełki
Do góry strony: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?