377
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi221
  • Ocen na +0
377 ppt ?

Czy tanie kosmetyki mogą być dobre? (222)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): gość -

Cena nie ma wpływu na jakość żadnego produktu. wręcz odwrotnie ja spotykam towary tanie i po użytkowaniu oceniam je potem bardzo wysoko w przeciwieństwie do tych drogich i przepłaconych. takie zakupr robimy organoleptycznie mamy oczy ręce i oglądamy jak fajne to kupujemy tanie i już. Cena to ma znaczenie bo producent dobrze zarobi jak winduje cenę w górę.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

ja przyznam się szczerze, ze często kieruję się ceną (wysoka cena- wysoka jakość) i ładnym opakowaniem a nie faktycznym składem i jakością produktu. Czuję komfort psychiczny, że stosując kosmetyk znanej marki, dokonałam najlepszego wyboru, często przymykając oko na niedoskonałości. Tak niestety działa reklama...

Reklama

Napisał(a): asiabw890 -

A ja od wielu wielu lat używam kosmetyków z firmy Bell i Ziaja. Raczej u mnie w szafce nie znajdzie się nic z innej firmy:) Czasem kupuję też coś z Lirene (krem BB):)
Więc jestem pewna, że nie cena gra tu główną rolę a jakość:) a jakość i cena nie zawsze są równe:)

5-6 zł za krem to góra, więcej nie dam, zresztą kosmetyki to zwykła ściema. Mydło 1-2 zł. Dezodorant to nie dla mnie wolę śmierdzieć. To w końcu nie mój problem tylko tych , którym to nie pasuje. Bądźmy sobą i żyjmy dla siebie.

Reklama

Prawdziwe mydło na olejach zawsze będzie drogie. Zresztą dobre kosmetyki nigdy nie będą tanie bo aby były dobre musza mieć dużo naturalnych olei zimnotłoczonych które mają składniki odżywcze i mogą wymiatać wolne rodniki czyli to paskudztwo które powoduje starzenie skóry. Kiedy miałam problem z uelastycznieniem skóry po diecie (schudłam 15 kg) to sięgałam po różne (drogie) kosmetyki aż w końcu kumpela dała mi shea dzikie drzewko i Busajnę. Dwa miesiące i skóra ściągnięta ! Tylko prawdziwe, naturalne kosmetyki - nie są tanie ale skuteczne i bez konserwantów (które skórę niszczą).

Reklama

Moim zdaniem cena tutaj nie gra roli. Znalazłam ostatnio kosmetyki na bazie oleju konopnego, ogólnie sam olej do tanich nie należy a działanie ma naprawdę super. W każdym razie te kosmetyki - nazywają się INDIA - nie kosztują wcale dużo w porównaniu do sieciówkowych marek (29 zł za krem to chyba niedużo?) a ja stosuję już drugi tydzień i jestem BARDZO zadowolona. Wyguglujcie sobie India Cosmetics, jest sklep online.

Napisał(a): Gość -

dokladnie, to ze cos jest tanie nie znaczy ze jest gorsze. tak samo jak wysoka cena nie gwarantuje nam cudow na twarzy. z tanszych kosmetykow mam np. z bielendy i sobie chwale- to sa np. kosmetyki do twarzy ciala. a z drozszych to np. perfumy :)

Witam,
Oczywiście,ze moga byc dobre bo cena nie zawsze idzie w parze z jakościa:) Ja np. używam kosmetyków do włosów firmy Kallos i sa bardzo dobre jakościowo a jest to firma fryzjerska choc tania. Polecam maske mleczna bo jest super;) tu ja znajdziecie: www.goldenlook.pl

gość To zależy co uważasz za tanie. Dla mnie ważny jest też mój czas - jest bardzo kosztowny ;) Nie przykładam więc zbytnio uwagi do cen (oczywiście bez przesady), a kosmetyki mam zamówione w supplite- paczkę wysyłają sami co miesiąc, więc mam spokój z ganianiem po drogeriach ;)
Całkiem fajny sklep. Ja najczęściej łapię jak popadnie w sklepie obok domu przy okazji innych zakupów, a później się złoszczę na to ile wydałam ;) więc może to jest jakiś sposób i warto się przerzucić, zwłaszcza że mają sporo profesjonalnych kosmetyków, których w osiedlowym spożywczaku nie dostanę ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najnowszy revlon 24 origoletto
  • jakiej firmy kremy tanie ni naprawdeę dobre
  • uczulenie na twarzy od kosmetyków
  • Dobry tani krem dla alergikow
  • tanie kosmetyki perełki
Do góry strony: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?