394
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi237
  • Ocen na +0
394 ppt ?

Czy tanie kosmetyki mogą być dobre? (238)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): Gość -

Ja raczej staram się stosować dobre kosmetyki , niekoniecznie patrząc na cenę. Ale ostatnio zaczęłam stosować kosmetyki firmy Akuna w 100 % naturalne, o delikatnym zapachu i bardzo wydajne. Balsam do rąk wystarcza mi na 3-4 miesięcy a często go stosuje gdyż mam cerę suchą.
www.clearnature.pl

Reklama

Napisał(a): gość -

gość Całkiem fajny sklep. Ja najczęściej łapię jak popadnie w sklepie obok domu przy okazji innych zakupów, a później się złoszczę na to ile wydałam ;) więc może to jest jakiś sposób i warto się przerzucić, zwłaszcza że mają sporo profesjonalnych kosmetyków, których w osiedlowym spożywczaku nie dostanę ;)
Warto, warto bo kosmetyki mają fajnej jakości, a tych profesjonalnych z tego co widzę, co chwilę przybywa ;)

cena to kwestia dyskusyjna. dla kogoś 100 zł za krem to dużo, dla kogoś - mało. ja ostatnio testuję różne kosmetyki, kiedyś wydawałam na nie kilka stów miesięcznie. teraz - co najmniej 75% mniej. A kondycja mojej skóry lub włosów - bez zmian. Testuję proste formuły, raczej naturalne rzeczy. Te kosmetyki INDIA na bazie olejku z konopi - mam krem, fajna sprawa! Ceny faktycznie mają super niskie jak do tej jakości.

Reklama

Reklama

dla mnie świetnym przykładem tanich i dobrych kosmetyków jest ziaja. oprócz tego cenię też sobie zamienniki perfum z paris avenue, które jakością nie odstępują markowym zapachom, a są zdecydowanie tańsze. nigdy wyznacznikiem jakości nie jest dla mnie cena, ponieważ doskonale zdaję sobie sprawę ile kosztuje marketing i "opakowanie" drogich kosmetyków, to za to płaci się więcej, a nie za sam produkt.

Ja kupiłam nowy tusz Rimmel z olejkiem arganowym za około 30zl i nie jest to wygórowana cena,ale musze Wam powiedziec ze jest świetny. I ja wcale nie uwazam ze jak coś jest tanie to jest słabe. Tu marka mówi sama za siebie.

Używam naturalne kosmetyki od lat i uważam że są najlepsze, kosztują zdecydowanie mniej jak takie same, tylko renomowanych firm kosmetycznych w pięknych opakowaniach. rewelacyjny artykuł zgadzam się z nim w 100%
Gonia35 Oczywiście, a więcej na ten temat odpowie artykuł http://korten(...)ore-373

Hmmm myślę, że należy wybrać kosmetyki delikatne droższe, ale nie bardzo drogich marek grunt aby były to kosmetyki naturalne z dużą ilością składników aktywnych. Ja taką równowagę znalazłam na stornie drogerii internetowej www.topdrogeria.pl
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Dobry tani krem dla alergikow
  • tanie kosmetyki perełki
  • uczulenie na twarzy od kosmetyków
  • jakiej firmy kremy tanie ni naprawdeę dobre
  • najnowszy revlon 24 origoletto
Do góry strony: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?