Odpowiadasz na:
Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?

usmiechnieta
Temat dodał(a):
usmiechnieta -
Co sądzicie Panie o tych tańszych kosmetykach? Mogłoby się wydawać, że z niższej półki - choć nie zawsze tak jest! :) Sama spotkałam się wysypką po drogim kremie, czy z zaczerwienienim po płynie do demakijażu... Naturalne kosmetyki, bez żadnych udziwniaczy i dodatków chemicznych ja cenie sobie najbardziej :) Wiele Polskich firm, ma wspaniałe produkty, których ceny są przystępne. Może wynikać to z tego, że nie są bardzo rozleklamowane, więc ciężko jest się im przebić i trafić w ręce konsumentek, dlatego są też tak mało popularne. A jakie kosmetyki Wy lubicie/stosujecie? Czy według Was "Tanie znaczy gorsze"?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): Luiza -

Jasne że tak. Na przykład polecam Ci kosmetyki od pat and rub - w swojej ofercie maja i tanie pozycje, i droższe. Sama sprawdz i sie przekonaj :)

Napisał(a): ~KORA -

Tanie kosmetyki mogą być bardzo dobre. Szczególnie te zamawiane z Ezebry, tam można kupić w bardzo niskich cenach dobre kosmetyki

Reklama

Napisał(a): ~dominika -

Dodam ze nie zawsze przedłużanie rzes dla nam taki efekt z którego jestesmy zadowolone. Dlatego ja zamiast przedłużac wybrałam odżwykę Molash- jestem bardzo zadowolona bo wreszcie trafiłam na odżywkę która działa i doskonale wzmacnia moje rzęsy. To od razu widac.

Napisał(a): gość -

no raczej... Nie trzeba przecież przepłacać za drogie produkty, żeby mieć efekty na skórze. Przykładowo, ja używam nawilżającego kremu Bielendy multifunkcyjnego z truskawką i arbuzem z serii smoothie i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wręcz przeciwnie, jest to świetny krem, który doskonale nawilża skórę, jest wydajny, ładnie pachnie i szybko się wchłania. Cena? Kilkanaście złotych, więc odpowiedź nasuwa się sama, czy warto kupić :P

Reklama