457
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń39 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +70
457 ppt ?

Czy też miewacie mokre sny? (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy też miewacie mokre sny?

Napisał(a): ~lusy -

Pytanie do Pań, ale być może znajdzie się jakiś Pan, który również ma doświadczenie w temacie! Czy któraś z Was drogie Panie miewa mokre sny? Ja czasami budzę się zlana potem i dosłownie CAŁA mokra..To chyba nie jest normalne? Czasami czuję jakbym miała orgazm we śnie, ja to naprawdę przeżywam, tak jak w życiu! Czasami jest to tak intensywne, że aż się tego boję. Czy któraś z Was też miewa takie mokre sny? Czy to jest normalne?
INTERIA.PL

Re: Czy też miewacie mokre sny?

Napisał(a): ~blanka -

Kiedyś miałam taką sytuację, że przebudziłam się i było mi bardzo.. mokro. Myślę sobie, coś mi się śni, aż w końcu do mnie dotarło, że mój chłopak wrócił nad ranem z nocnej zmiany jawnie napalony i zaczął się do mnie dobierać

Napisał(a): Gość -

Nie wiem czy to normalne ale wiem że się często zdarza.Ja pamiętam kiedyś jak we śnie miałem fajny seks z koleżanką kolegi.Obudziłem się w trakcie orgazmu.Dziwne bo nigdy nie myślałem o tej koleżance tak jak we śnie.Dziwna systuacja bo obok spała moja żona.Naszczęście nic nie zauważyła.

Napisał(a): David -

Co za idiotyczne pytanie! Jak Ci ktos powie ze to nienormalne to co? pojdziesz do lekarza? watpie. Jesli to normalne to jaki sens pytac? Przed zadaniem pytania polecalbym zadac sobie pytanie czy jestesmy gotowi na ewentualna zmiane.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy też miewacie mokre sny?