551
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi73
  • Ocen na +248
551 ppt ?

Czy to oznacza, że Jarosław Kaczyński spuści z tonu w sprawie katastrofy smoleńskiej? (74)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy to oznacza, że Jarosław Kaczyński spuści z tonu w sprawie katastrofy smoleńskiej?

Napisał(a): ~guzik -

Wszyscy znamy główny nurt myślowy PiS dotyczące przyczyn katastrofy smoleńskiej. Tym razem prezes PiS wszystkich zaskoczył swoją wypowiedzią. Nie krzyczał, nie agitował. Uznał, że lepiej powiedzieć, że pewnych rzeczy nie da się ustalić, niż ustalać je z ryzykiem błędu.” A potem dodał, że „musimy czekać i nie możemy podejmować tutaj żadnych pochopnych decyzji”.

Zastanawiam się czy możliwy jest przełom? Czy to może oznaczać, że damy w końcu spokój tej sprawie? Czy pogodzimy się z tą tragedią i zaczniemy trzeźwo myśleć? Czy Prezes zdobędzie się na to, żeby zdobyć się na to żeby wyzbyć się prywatnego bólu, który przysłonił mu cały świat? Myślę, że to by wniosło wiele dobrego.
INTERIA.PL

Re: Czy to oznacza, że Jarosław Kaczyński spuści z tonu w sprawie katastrofy smoleńskiej?

Napisał(a): ~ZMIECIO -

Swoje już prawie "wywalczył". Stawiają pomnik na placu Piłsudskiego i o to mu chodziło by każda uroczystość państwowa opierała się również o jego obsesyjną i według niego kontrowersyjną sprawę. Pomnik "ofiar zamachu Smoleńskiego" w centrum stolicy to jest to i jeszcze grobowiec na Wawelu to już krok do ogłoszenie Królestwa Polskiego

Re: Czy to oznacza, że Jarosław Kaczyński spuści z tonu w sprawie katastrofy smoleńskiej?

Napisał(a): ~polak -

Przecież wszyscy wiedzą że za Katastrofę Smoleńską odpowiadają Kaczyńscy,przecież Macierewicz uciekł ze Smoleńska pociągiem,kazał pogasić światła i zamiast być na miejscu i zobaczyć co się stało to uciekł jak szczur,poza tym reszta to wiadomo,Kaczyński kazał lądować,jak tez to było w Gruzji,tylko tam pilot miał jaja i widząc zagrożenie odleciał na inne lotnisko,za co jako fachowiec musiał odejść na emeryturę bo tak straszył go Kaczyński,już nikt tego bufona nie pamięta,wtedy jeszcze przeżył,właśnie dzięki Kapitanowi,ale w Smoleńsku już się nie udało zastraszony pilot,stres i doprowadził do katastrofy,a teraz pomniki stawią się takim ludziom i chowa na Wawelu wśród Znamienitych Polaków,dlaczego Polacy tego nie widzą,tylko słuchają tych bredni i nie umią rozliczyć naprawdę winnych!!!!!!

Re: Czy to oznacza, że Jarosław Kaczyński spuści z tonu w sprawie katastrofy smoleńskiej?

Napisał(a): ~gość -

~ZMIECIO Swoje już prawie "wywalczył". Stawiają pomnik na placu Piłsudskiego i o to mu chodziło by każda uroczystość państwowa opierała się również o jego obsesyjną i według niego kontrowersyjną sprawę. Pomnik "ofiar zamachu Smoleńskiego" w centrum stolicy to jest to i jeszcze grobowiec na Wawelu to już krok do ogłoszenie Królestwa Polskiego
Warszawa szybko posprząta ten złom przy najbliższej okazji, a na Wawelu też zaczną się wykopki!

Re: Czy to oznacza, że Jarosław Kaczyński spuści z tonu w sprawie katastrofy smoleńskiej?

Napisał(a): ~Kraków -

~wawa44 PO to partia złodziei i zdrajców. Statystyczny działacz i wyborca PO to: złodziej, kryminalista, sędzia KRS, wiezień, buły Ubek lub agent WSI.
- PO ma 88% poparcia !!! w Zakładach Karnych :)
A w PIS to sami z PZPR oraz prokuratorzy którzy skazywali działaczy opozycji

Re: Czy to oznacza, że Jarosław Kaczyński spuści z tonu w sprawie katastrofy smoleńskiej?

Napisał(a): ~DIM -

Od początku wiedział że to była katastrofa lotnicza bez jakichkolwiek zamachów. Przyczyna też jest mu dawno znana trudno się do tego przyznać więc dla polepszenia swojego samopoczucia wymyślił zamach. Znalazł Antka i głęboko wierzył że coś malutkiego znajdzie. niestety nic takiego się nie zdarzyło. Zrezygnował też z komisji międzynarodowej co tak bardzo nalegał kiedy rządziło PO wiedząc że mogła obnażyć wszystkie osiągi Antkowej komisji smoleńskiej. z wrakiem jest podobnie oskarżając PO o celowe nieściągnięcie wraku choć z góry było wiadomo że Rosjanie nie oddadzą w ciągu najbliższych lat. Teraz minęło 8 lat i 2 lata rządów pis a fraku dalej nie ma w Polsce. Dzisiaj przyparty do muru niezrealizowanymi obiecankami spuszcza powoli z tonu a w niedalekiej przyszłości kiedy już staną pomniki skończy się gadanie o zamachu. I to wystarczy dla swojego ciemnego ludu.

Re: Czy to oznacza, że Jarosław Kaczyński spuści z tonu w sprawie katastrofy smoleńskiej?

Napisał(a): ~artek -

zasmucony Hola,ale Prezes obiecał że w kwietniu dowiemy sie prawdy i tylko prawdy, to jak wreszcie z tą prawdą będzie?
są trzy prawdy, moja prawda, twoja prawda i g.... prawda
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy to oznacza, że Jarosław Kaczyński spuści z tonu w sprawie katastrofy smoleńskiej?