Odpowiadasz na:
Czy to zdjęcie roku?

Blandare51
Temat dodał(a):
Blandare51 -
Natura jest cudna....Autorem amatorskiego zdjęcia przyrodniczego, które od poniedziałku podbija internet, jest pan Marek Próchniak. Może i Wy macie w swoich archiwach podobne?...i zagadka: jakie zwierzęta widzisz na zdjęciu?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy to zdjęcie roku?

Napisał(a): Dariyah -

Blandare51
Dariyah
Blandare51
Dariyah A za czapla lis chyba spoziera?

Świetne zdjęcie :-)
"Taka fotka to jak szóstka w Lotka. Trzy czaple siwe i dwa bociany czarne wspólne łowią ryby. A im wszystkim przygląda się z ukrycia lis". - to komentarz Gazety publikujacej to zdjecie.....
To prawda, ale stawiam wino i to dobre na stół, ze autor zdjęcia lisa nie widział. :D
Fotografia pochodzi z fotopułapki należącej do Marka Próchniaka.

No to trochę mnie rozczarowałes. :-)

Napisał(a): Blandare51 -

Dariyah
Blandare51
Dariyah A za czapla lis chyba spoziera?

Świetne zdjęcie :-)
"Taka fotka to jak szóstka w Lotka. Trzy czaple siwe i dwa bociany czarne wspólne łowią ryby. A im wszystkim przygląda się z ukrycia lis". - to komentarz Gazety publikujacej to zdjecie.....
To prawda, ale stawiam wino i to dobre na stół, ze autor zdjęcia lisa nie widział. :D
Fotografia pochodzi z fotopułapki należącej do Marka Próchniaka.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~gość Na pierwszym planie oczywiście czapla siwa. W tle również dwie. Nie wiem tylko, co to za jeden ten przypominający marabuta :)

To bocian czarny. Ja takie widoki mam na codzień.

Reklama