618
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń49 tys.
  • Odpowiedzi67
  • Ocen na +233
618 ppt ?

Czy to zemsta Ziobry? (68)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy to zemsta Ziobry?

Napisał(a): uni -

No cóż, śledztwo w sprawie prywatyzacji państwowego Ciechu trwa już około trzech lat, ostatnio jednak przyspieszyło. PO wciąż domaga się przesłuchania Morawieckiego w tej kwestii.

Morawiecki jeszcze jako szef BZ WBK zachęcał do sfinalizowania transakcji Ciechu. Podczas expose Morawieckiego, jeden z posłów PO - Sławomir Neuman, zapytał go o rolę, jaką odegrał w prywatyzacji Ciechu.

Pikanterii dodaje fakt, że 27 lutego, odbędzie walne zgromadzenie akcjonariuszy PZU, nad nim kontrolę ma premier. Zostaną wtedy dokonane zmiany w Radzie Nadzorczej, która może odwołać prezesa i cały zarząd. A teraz prezesem jest niejaki Paweł Surówka - człowiek Zbigniewa Ziobry, który od lat jest w konflikcie z Morawieckim (boje o PZU).

Przypomnijmy, że wiosną 2016 r., Morawiecki odbił spółkę Ziobrze (jego kumplom) i doprowadził do odwołania z niej prezesa Kurpińśkiego.. Po kilku tygodniach firma wróciła do kręgu wpływów ministra sprawiedliwości: prezesem PZU został Surówka, a Krupiński stanął na czele banku Pekao.

Czy Ziobra zemści się na Morawieckim i postawi go przed prokuraturą? Jak myślicie?
INTERIA.PL

Re: Czy to zemsta Ziobry?

Napisał(a): ~gość -

JA myslę że moze być w tym mało prawdy, ,, dzwonili gdzieś w którymś kościele*
A Minister Ziobro jest wspaniałym ministrem
Morawiecki wygląda że też będzie niezły/ jeszcze mało go znamy to trudno sie określić/ ale jak mu zawierzył Prezes K aczyński to musi byc dobry a my prezesowi ufamy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy to zemsta Ziobry?