2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +0
2 ppt ?

Czy to związek? (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy to związek?

Napisał(a): gość -

Mam pytanie. Moja dziewczyna pracuje popołudniami na 2 etaty, w dwóch sklepach. W tygodniu nie ma szans na zobaczenie się , ja pracuję po 6h od 6 do 12 a jak kończę to ona idzie do pracy do 21, a czasem jak mówi do 22! Ja jej nie rozumiem i nie pojmuje. Owszem chce się utrzymać, ok. Nie ma pracy w zawodzie, na studia pewnie nie pójdzie. A robi to kosztem swojego zdrowia - ciągle mówi że jest zmęczona że źle się czuje. Generalnie nasz związek opiera się na kilku spędzonych godzinach i w zasadzie to tyle, bo jak chce do niej przyjść mówi że nie ma posprzątane a jak ja zapraszam do siebie to mówi że zmęczona. Spotykamy się raz w tygodniu albo co 2 tygodnie. Planów żadnych nie możemy nawet nawet na weekend wyskoczyć , bo ona pracuje do soboty, a jak jest niedziela handlowa to ciągnie każde handlowe. Nie rozmawia ze mną już tak często jak to było pół roku temu. A jednak dla niej ten związek istnieje. Dla mnie tak jakby .... Obok. Proszę o jakąś poradę, bo jestem w kropce. Tęsknię za nią a ona haruje ....

Re: Czy to związek?

Napisał(a): ~Iza -

Jakiej porady oczekujesz ? przeczytaj to co napisałeś w poscie .Jak dla mnie to żaden związek .Gdyby cię twoja kobieta kochała to znajdzie dla ciebie czas ,ja myślę że specjalnie tyle godzin pracuje aby się z tobą nie spotykać.Po co mi taka kobieta ktora haruje ,nie ma dla mnie czasu .Ciekawa jestem jak by zapoznala kgos innego czy pracowała by na dwa etaty.Ale bez obrazy nie masz jaj

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy to związek?