4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
4 ppt ?

Czy w Holandii (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy w Holandii

Napisał(a): Gość -

Oczywiście w Holandii są tylko tygodniówki i cztero tygodniówki tak że wychodzi 13 takich miesięcznych pensji w roku plus fundusz wakacyjny raz w roku , a ja myślę że w Polsce nie chodzi o lenistwo tylko bezsens bo jak 1300 zeta podzielić na 4 tygodnie i jaszcze kilka dni w miesiącu to co była by to za tygodniówka , jesteśmy w stosunku do zarobków najdroższym albo jednym z najdroższych krajów e Europie a mimo wszystko wielu uwierzyło że żyje na wyspie i to zielonej --hej --

Petrescu Oczywiście w Holandii są tylko tygodniówki i cztero tygodniówki tak że wychodzi 13 takich miesięcznych pensji w roku plus fundusz wakacyjny raz w roku , a ja myślę że w Polsce nie chodzi o lenistwo tylko bezsens bo jak 1300 zeta podzielić na 4 tygodnie i jaszcze kilka dni w miesiącu to co była by to za tygodniówka , jesteśmy w stosunku do zarobków najdroższym albo jednym z najdroższych krajów e Europie a mimo wszystko wielu uwierzyło że żyje na wyspie i to zielonej --hej --
W UK tez sie zarabia 1200 funtów / 4 i jako najnizsza krajowa

Reklama

event
Petrescu Oczywiście w Holandii są tylko tygodniówki i cztero tygodniówki tak że wychodzi 13 takich miesięcznych pensji w roku plus fundusz wakacyjny raz w roku , a ja myślę że w Polsce nie chodzi o lenistwo tylko bezsens bo jak 1300 zeta podzielić na 4 tygodnie i jaszcze kilka dni w miesiącu to co była by to za tygodniówka , jesteśmy w stosunku do zarobków najdroższym albo jednym z najdroższych krajów e Europie a mimo wszystko wielu uwierzyło że żyje na wyspie i to zielonej --hej --
W UK tez sie zarabia 1200 funtów / 4 i jako najnizsza krajowa
----------------------------------------------ile kosztuje litr paliwa ? --ile kosztuje tygodniowa opłata za mieszkanie ? --ile potrzeba funtów na przeżycie jednego tygodnia ? --Polska to bardzo drogi kraj do życia w stosunku do zarobków --i dla tego tygodniówki mogłyby występować ale nie dla ogólnej masy społecznej --hej --

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy w Holandii