0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +0
0 ppt ?

Czy w lipiec będzie ciepły i suchy, a może po trzech bardzo ciepłych miesiącach będziemy mieli zimny lipiec i sierpień? (1)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy w lipiec będzie ciepły i suchy, a może po trzech bardzo ciepłych miesiącach będziemy mieli zimny lipiec i sierpień?

Napisał(a): ~Meteo -

Jestem w tym roku zaskoczony pogodą wiosną, bo Marzec był bardzo zimny, potem mieliśmy 2 z rzędu rekordowo ciepły miesiąc. Wysokie NAO jest temu winne, że mamy tak gorącą wiosnę, co oczywiście rzadko się zdarza bardzo, żeby NAO o tej porze było strasznie wysokie:http://www.cp(...)d2.gif. Teraz jestem ciekawy czy lipiec i sierpień będzie kontynuował ciepłą passę, czy może ją zakończy? Widać, że czerwiec będzie bardzo gorący, więc pierwszy miesiąc lata zaliczamy do ciepłych. A co dalej? Prognozy @CFSv2 na lipiec pokazuje, że będzie ciepły, a na sierpień w normie, lub lekko chłodny - http://www.cp(...)nd3.gif
[image]0007F2GOFESRI8K8[/image]. Tak naprawdę ten model jest w stanie tylko na miesiąc przewidzieć pogodę, ale już na 2 miesiące nie. To oznacza, że sierpień jest na razie pod znakiem zapytania. Hmhmhm Ciekawa jest ta pogoda. Pozdrawiam forumowiczów.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy w lipiec będzie ciepły i suchy, a może po trzech bardzo ciepłych miesiącach będziemy mieli zimny lipiec i sierpień?