557
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi478
  • Ocen na +0
557 ppt ?

Czy warto brać architekta wnętrz? (479)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy warto brać architekta wnętrz?

Napisał(a): Gość -

Moje nowe mieszkanie jest jeszcze w budowie, ale już powoli zastanawiam się jak je urządzić. Zastawiam się nad usługami profesjonalisty., ale zastanawiam się jakie są koszty i czy one zdecydowanie nie przewyższą mojego budżetu? Może lepiej byłoby samemu to jakoś wykombinować?
INTERIA.PL

Re: Czy warto brać architekta wnętrz?

To zależy czy masz wyobraźnię aż taką by sama sobie wszystko urządzić, dobrać kolory, dodatki... Tak na prawdę jest to bardzo trudne, by nie namieszać w stylistyce, kolorystyce, nie przesadzić z dodatkami. W zagraconych, lub zbyt minimalistycznych wnętrzach ciężko się mieszka i człowiek nie odzyskuje energii straconej w ciągu dnia pracy.

Z tego co wiem, to koszt zaprojektowania wnętrza przez specjalistę wynosi ok 50zl/m2.
Jeśli zdecydujesz się na wynajęcie specjalisty to najlepiej takiego, co ma portfolio, zupełnie jak fotograf. Zobaczysz jakie wnętrza wcześniej zrobił, czy Ci się podobają.
Przede wszystkim powinien z Tobą porozmawiać i usłyszeć w jakich klimatach czujesz się najlepiej.
Bardzo ważne, by w cenie był pełen projekt, z wymiarami. Niektórzy projektanci w cenę wliczają również kilka wyjazdów do sklepów meblowych, czy z dodatkami i wybierają z klientem kolory, faktury, kształty i dopiero na bazie tego robią projekt.

Jak nie stać Cię na profesjonalistę, to zawsze możesz poszukać forum eksperckiego, na wielu stron projektanci odpowiadają na pytania za darmo, np tutaj: http://deccor(...)ka.html
Pozdrawiam ciepło :)

Hej ;]
Powiem Ci tak ze warto jest brac architekta wnetrz poniewz on Ci najlepiej doradzi co i jak masz zrobic i co pasuje do twojego nowego mieszkania.. ;] Ale z drugiej strony dobrze tez samemu obilczyc wszystko tylko ze to Ci troche czasu zajmie i mozesz sie w tym wszystkim pomylic i pogobic ;] ... no ale jak chcesz ja proponuje Ci architekta chodz moze Ci to wyjsc drogo ale masz solinda pomoc i wszystko ;]

Reklama

jak się ma malutkie mieszkanko, to specjalista niezbędny. bardzo łatwo utracić cenną przestrzeń urządzając mieszkanie samemu. ciekawe projekty ma n-design, warto zajrzeć na ich fejsbuka czy www choćby po inspirację.

Reklama

Reklama

Chyba najlepiej jeśli masz jakiś swój wstępny pomysł na mieszkanie, a potem konsultujesz go z architektem, który przekuwa Twoją idee na konkretny projekt. To są kreatywni ludzie i naprawdę nawet z prostego m3, mogą zrobić bardzo przytulny kącik. Nie wiem jak jest Twój budżet, ale tu http://www.fa(...)rz.html powinieneś znaleźć coś dla siebie.
pozdro!

Jeżeli nie ma się smykałki do urządzania wnętrz to architekt na pewno jest bezpiecznym wyjściem. Tylko nie ma co też się oddawać mu całkowicie, dobrze mieć zarys jakiś chociaż, a to nie problem, bo tyle jest różnych stron w internecie, że można by na ich przeglądaniu pół życia stracić.

Napisał(a): gość -

Albo bierzesz projektanta, albo zdecyduj się od razu na drogie meble. Ja wybrałam sobie takiego producenta, który dostarczy mi wszystko. Przede wszystkim chciałam, mieć w domu małą Prowansję, bo byłam tam na miesiącu miodowym (mąż jest miłośnikiem wina) i bardzo mi się spodobało. Potem w inter znalazłam firmę Seart, która robi takie kolekcje z mahoniu i zamówiłam tam wszystko poza łóżkiem, bo to kupiłam kute. Widziałam, że maja tez dąb i buk, ale dla mnie forever Prowansja!

Myśląc o aranżacji wnętrza warto zapoznać się z ofertą firmy Ejsmont z warszawy. Oprócz samych projektów, firma od kilku lat świadczy usługi z zakresu kompleksowych realizacji. Dzięki temu, że nie współpracuje z podwykonawcami, a zatrudnia własnych fachowców, daje klientowi gwarancję jakości. Zapraszam na stronę internetową firmy.

Marcelina Kaczmarek

Warto - nie jesteś w stanie samodzielnie stworzyć takiej kompozycji, jaką przygotuje dla ciebie architekt. Widzę po sobie, że ludziom zależy na kreatywnych projektach - w pierwszym miesiącu, od kiedy założyłem działalność, dostałem 3 zlecenia z katalogu Archiweb, później poszły kolejne z polecenia. Jeszcze nie miałem klienta, który nie byłby pod wrażeniem tego, co dla niego stworzyłem ;-)

dokładnie. kiedyś może to było dobre rozwiązanie ale teraz? Szkoda pieniędzy na to. jest mnóstwo poradników, serwisów wnętrzarskich etc etc ze samemu możemy się na nich wzorować. Często tez mają swoje sklepy internetowe. Ja np. planuje zmienić kuchnię i nawet na myśl mi nie przyszło, żeby brać architekta (moim zdaniem to zupełnie niepotrzebne0 na pewno coś wybiorę w interenecie ostatnio zatrzymałam się na tym: http://www.ur(...)/meble/ i już nie mogę się napatrzeć ;)

a ja myslę, że to nie jest strata pieniędzy. architekt lepiej zorganizuje przestrzeń niż laik :) wiadomo, zawsze można podsunąć takiemu fachowcowi konkretne modele mebli, które nam się podobają. w kelmanie na przykład jest potężny wybór, no i sporo promocji. a projektant sam z siebie niekoniecznie będzie patrzył na ceny proponowanych przez siebie modeli ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy warto bra projektanta wntrz
  • czy warto wzi architekta wntrz
  • czy warto wzi projektanta wntrz
  • czy warto brac projektanta wnetrz
  • architekt wnętrz czy warto
  • czy warto brac architekta wnetrz
  • architekt wntrz opinie
  • czy brac projektantke
  • czy warto wziąć projektanta wnętrz
  • czy oplaca sie brac dekoratora wnetrz
  • czy warto zatrudnic architekta wnetrz
  • forum dla projektantw wntrz
  • opinie architekt wnetrz
  • forum arhitektow wnetrz
  • architektura wnetrz opinie
Do góry strony: Czy warto brać architekta wnętrz?