557
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi478
  • Ocen na +0
557 ppt ?

Czy warto brać architekta wnętrz? (479)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czy warto brać architekta wnętrz?

Napisał(a): lakame31 -

Zdecydowanie warto. Nam wystrój zaprojektowała pracownia architektoniczna http://archit(...)tto.pl/. Opowiedzieliśmy dokładnie jak mniej więcej wyobrażamy sobie nasze mieszkanie, później otrzymaliśmy gotową wizualizację. Wystrój naszego nowego mieszkania pozytywnie nas zaskoczył :)

Reklama

Napisał(a): ~Anna Popławska -

Zapraszam do współpracy z moją pracownią: www.planujwnetrze.pl. Chętnie spotkam się na pierwszą rozmowę, gdzie przedstawię ofertę, portfolio, referencje i wyjaśnię wszelkie kwestie. W czym mogę pomóc? pozdrawiam Anna Popławska

Reklama

Napisał(a): ~Konarska -

jak ktos ma dużo kasy to czemu nie, a jak mniej to mysle ze wlasnymi silami tez sie jest w stanie ladnie urzadzic mieszkanie... ja jestem wśród tych drugich :) kiedys trafiłam na architekta za darmo w kieleckiej fabryce mebli i w sumie gadał do rzeczy, coś tam wyniosłam z jego rad... i przekonał mnie do mebli tej firmy co najważniejsze :):) ale dobrze zrobił, bo solidne i bardzo ładne...

Napisał(a): ~aleksiaks -

~halkaaalka ja zlecałam remont swojego mieszkania firmie perfect construction..jestem bardzo zadowolona bo dlugo nie moglam sie zdecydowac POLECAM
Kojarzę tą firmę..robili mi salon i łazienki. Brak zastrzeżeń. Wszystko tak jak chciałam

Napisał(a): ~Franka78 -

Wolałam zatrudnić fachowców którzy wiedzą co robią i zrobią to z dobrym smakiem. Wnętrze które mi zaproponowano po moich " oczekiwaniach" spodobało mi się od samego początku więc nie było problemu żeby się dogadać. Efekt jest bardzo zadowalający. Firma nazywała się Perfect Construction - jestem zadowolona

Napisał(a): gość -

Zdecydowanie warto - Architekt potrafi z niczego zrobic moim zdaniem cos. Mam zaprojketowana kawalerke 24m2 (trudno zrobic tak aby na tak malej przestrzeni miec wszystko co jest najistotniejsze) przez firme www.artisticinterior.pl i jestem bardzo zadowolony. Projekt mozna znalezc na stronie w zakladce portfolio. Cena jest normalna moim zdaniem podobnie - podejscie i zaagazowanie architektow spełnilo moje oczekiwania. Polecam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy warto bra projektanta wntrz
  • czy warto wzi architekta wntrz
  • czy warto wzi projektanta wntrz
  • czy warto brac projektanta wnetrz
  • architekt wnętrz czy warto
  • czy warto brac architekta wnetrz
  • architekt wntrz opinie
  • czy brac projektantke
  • czy warto wziąć projektanta wnętrz
  • czy oplaca sie brac dekoratora wnetrz
  • czy warto zatrudnic architekta wnetrz
  • forum dla projektantw wntrz
  • opinie architekt wnetrz
  • forum arhitektow wnetrz
  • architektura wnetrz opinie
Do góry strony: Czy warto brać architekta wnętrz?