7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń250
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Czy warto leczyć się za granicą? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy warto leczyć się za granicą?

Napisał(a): Gość -

25 października wchodzą ułatwienia w leczeniu na terenie UE. Szkoda, że nie dla Polaków. Podziękujmy rządowi, że nie przygotował na czas ustawy, nie wdrożył przepisów w tej sprawie i prawdopodobnie otrzyma za to kary finansowe.
O co chodzi?
Nowe przepisy umożliwiają leczenie w dowolnym kraju należącym do Unii. Można leczyć się za granicą i domagać się zwrotu kosztów z NFZ. Oczywiście zwracana byłaby tylko kwota, którą zapłaciłoby się w kraju, ale zawsze coś.
Myślicie, że poziom leczenia za granicą jest dużo wyższy i warto wprowadzić ten przepis?
Ile kosztuje leczenie za granicą?
INTERIA.PL

Re: Czy warto leczyć się za granicą?

Napisał(a): Gość -

Jak masz pieniądze to nie warto leczyć się za granicą.Jak masz zasobne konto w banku to lecz się prywatnie u nas,zapłacisz ze swojego będziesz dobrze traktowany i najlepsze potrzebne Ci lekarstwa się znajdą,będziesz traktowany jak książę ale za swoje nie z NFZ. Co z tego że pojedziesz za zachodnią granicę>tam czekają na polaków,będą Cię leczyć ale płacić będziesz z własnej kieszeni.NFZ może coś Ci zwrócić a nie musi.Zobaczysz po nowym roku jak NFZ wszystko okroi.

Re: Czy warto leczyć się za granicą?

Napisał(a): gość -

Nasz kraj to coraz bardziej robi się zacofany pod rządami PO_PSL.Nawet leczyć się nie można jest dyrektywa UE ale nie ma ustawy .kompromitacja.Co tu dużo gadać zupełnie tak jak z ustawą śmieciową wszyscy płacą więcej lecz nikt nie segreguje bo nie ma kontenerów a do tego przyjeżdża samochód po śmiecie i ładuje wszystko na jedną pakę.Różnica jest tylko w cenie.Śmiechu warte.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • leczenie za granicą forum
Do góry strony: Czy warto leczyć się za granicą?