205
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +0
205 ppt ?

Czy warto powiększyć piersi? (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy warto powiększyć piersi?

Napisał(a): Gość -

dużo dziewczyn robi też błąd,że nie ćwiczy w stanikach sportowych, a podczas skakania i nie tylko mogą się nadrywać włókna od ciężaru , co w konsekwencji prowadzić może to rozstępów, obwisłego biustu etc...wiele dziewczyn nieświadomie robi sobie krzywdę :/

Napisał(a): gość -

Też miałam kompleks z powodu małego biustu... Miałam, bo poszłam na zabieg lipolizy laserowej slim lipo z reimplantacją tłuszczu do biustu. Po ciąży miałam spory brzuch, a po karmieniu moje piersi były jeszcze mniejsze niż przed. Koleżanka poleciła mi centrum laseroterapii Elite (ul Pereca, Warszawa) właśnie ten zabieg. Polega on na tym, że odessali mi zbędny tłuszcz i wstrzyknęli do biustu. Kochane- piersi wyglądają naturalnie, w dotyku są normalne nie idzie poznać że coś majstrowane, tylko rozmiar większy! Jestem bardzo zadowolona

Reklama

Małe piersi mogą mieć różnorodny wpływ na kluczowe aspekty życia, takie jak pewność siebie, kontakty seksualne, czy osobowość. Zostało udowodnione, że tak samo wielu mężczyzn jak i kobiet preferuje osoby o większym biuście. Częściej mają ochotę na intymne kontakty z kobietami o dużych piersiach. Jak powiększyć biust?http://pl.how(...)e.info/

Reklama

warto, Ja schudlam 10 kg i moje piersi zmalaly oraz staly sie zwiotczale, wstydzilam sie pokazac nago mojemu chlopakowi, testowalam rozne srodki na powiekszenie piersi kremy i masaze i nic nie dzialalo, moja znajoma polecila mi srone http://dla-kobiet.jimdo.com/ na ktorej znalazlam produkt na powiekszenie piersi i ku mojemu zdziweniu pomogl, teraz moj biust jest wiekszy i jedrniejszy.

Reklama

no, ale co znaczy, że tylko jak jest taka potrzeba? wiecie dla każdego ta potrzeba jest inna. Poza tym większy rozmiar to jedno, ale też mnie do operacji skłonił kształt moich piersi, chciałam, żeby ładnie się prezentowały, bo jednak asymetria, szczególnie ta widoczna nie jest fajna. Ale wizyta u doktora Osucha mi pomogła, teraz mam pięknie prezentujące się piersi. Więc jeśli chodzi o operacje plastyczne, jestem jak najbardziej za.

Napisał(a): Gość -

Potwierdzam słowa Mirabelki. Jeśli przyczyną zabiegu są tylko nasze http://www.ps(...)ogiczna to zabieg nie ma sensu. Ja sama wydałam ogromną sumę na zabieg powiększania piersi. Wzięłam kredyt, by to zrobić za granicą u najlepszych lekarzy i spłacam go do dziś, natomiast zabieg, mimo że udany i bez żadnych powikłań nie przyniósł mi spodziewanego zadowolenia. Wtedy zrozumiałam, że problem nie tkwił w moim ciele, ale w mojej głowie. Zawsze miałam mały biust i mój pierwszy poważniejszy związek rozpadł się dlatego, że facet był niezadowolony z mojego wyglądu. Potrzebowałam dużo czasu, by przestać uważać się za gorszą i brzydszą od innych kobiet i pomogła mi wcale nie operacja plastyczna, tylko bardzo ciepła i mądra pani psycholog z Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej.

no ale też myślę, że jak się idzie do lekarza na konsultacje to on jest w stanie ocenić, czy się kwalifikujemy do zabiegu podczas rozmowy wie, czy jest nam w stanie pomóc, czy może bardziej przyda się pomoc psychologa.

na pytanie czy warto sobie powiększyć biust to tylko my same możemy sobie odpowiedzieć, bo jednak nikt nie jest w naszej skórze i ciężko powiedzieć, czy warto czy nie. Konsultacje z lekarzem na pewno będą pomocne, przynajmniej się nam rozwieją nasze wątpliwości, ale zanim się wybierzecie do jakiegoś możecie sobie zobaczyć tutajhttp://www.yo(...)plastyk filmy na czym polegają określone zabiegi.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy warto powiekszac piersi
  • jak powiększyć piersi opinie
  • gdzie powiększać biust forum
  • czy warto powiekszyc biust
  • czy warto powiększyć piersi
  • czy warto powiększyc piersi
  • jak powiekszyc piersi forum
Do góry strony: Czy warto powiększyć piersi?