35
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń432
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +1
35 ppt ?

Czy warto próbować odnowić kontakt? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czy warto próbować odnowić kontakt?

Napisał(a): ~gość nr 2 -

może ten ktoś uważa tak samo jak Ty - że został olany a kontakt urwała druga strona
jak to się ma do rzeczywistości ? trudno oceniać ale czy warto ? to zależy jak wysoko cenisz tego człowieka czy jest godny by się z nim kontaktować..

Reklama

Napisał(a): Derringer -

~gość nr 2 może ten ktoś uważa tak samo jak Ty - że został olany a kontakt urwała druga strona
jak to się ma do rzeczywistości ? trudno oceniać ale czy warto ? to zależy jak wysoko cenisz tego człowieka czy jest godny by się z nim kontaktować..
Tak tworzy się zakłócenia... choć z drugiej strony tez nie lubię niedopowiedzeń. Łatwiej, kiedy można sobie powiedzieć w twarz. Większość woli się jednak chyba oszukiwać.

Prawda jest trz taka, ze czasem kontakt w ogóle nie został zerwany, tylko mamy jedynientakie wyobrażenia - tu się dopiero rozpędza karuzela myśli.

Reklama

Napisał(a): ~gość nr 3 -

To ja odpowiem trochę przekornie.
Nie warto;)
Jeśli pytasz, to znaczy sam/a masz wątpliwości.
Tym bardziej ktoś nieznający osoby nie może Ci podpowiedzieć.
Jak znam życie, to jeśli nam na kimś zależy, wtedy nie pytamy innych co mamy robić, tylko próbujemy nawiązać kontakt i przynajmniej wyjaśnić dlaczego wcześniej się urwał.
Tobie, jak widać, niespecjalnie zależy;)
Teraz już wiesz co robić??:)

Napisał(a): Derringer -

abce Jeżeli ktoś odchodzi / zrywa kontakt tzn. , że ma poważny powód i nie chce wyjaśnień . Nie narzucałabym się .
Trzeba jednak pozbyć się szumów, gdzieś z tylu głowy, by dojść do tak jawnych wniosków. Problem jest jeszcze jeden, - ten powód. Zwyczajnie chcemy zaklinać rzeczywistość

Piosenki takie banalne są :-)

Napisał(a): Gość -

~rebrow Wszystkie stare kontakty wymieniłem na nowe.
I tak powinno się robić przy każdym malowaniu.
A tam. Wystarczy zadbać, żeby nie ufajdać
Ja tam lubię wszystko, co retro i z duszą, więc nie wymienialabym jak najdłużej. ;)

Rebrow? Co się stało z Ewą? ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy warto próbować odnowić kontakt?