346
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi277
  • Ocen na +-8
346 ppt ?

Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY? (278)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): ulinska -

Ja jednak będę zwolenniczką zabiegu, bo mam nierówne płytki paznokci i potrzebuję, żeby ktoś je wyrównał a hybryda to załatwia doskonale. Wyszukuję sobie fajnych pomysłów na wyszukiwarce zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych http://ladytime.pl. Czasem trafiam na spore zniżki od LadyTime.pl

Reklama

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): gość -

Moda na manicure mobilny

Ciężko pracujesz. Zajmujesz się rodziną, życiem prywatnym. Każda z nas wie, że zadbane paznokcie są naszą wizytówka. Kiedy w natłoku codziennych spraw znaleźć jeszcze czas na dbanie o wygląd?

Jakość i higiena przede wszystkim.

Pomysł na manicure mobilny na pozór wydaje się mało innowacyjny. Ale nic bardziej mylnego. Owszem znajdziemy na rynku usług stylistki wykonujące paznokcie z dojazdem do domu, ale niestety nie mamy możliwości zweryfikować czy osoba ta przeszła odpowiednie szkolenia i czy pracuje na produktach które nie zaszkodzą naszemu zdrowiu. Jednak największą uwagę chciałabym zwrócić na sterylność. Nie zapominajmy, że przez zła sterylizacje lub jej brak możemy się zarazić chorobami takimi jak: HIV, HCV i HBV to nie są żarty. W mobile manicure problem sterylności i sterylizacji rozwiązało wprowadzenie pakietów przywożonych przez specjalistyczną firmę, w której każda para cążek jest osobno pakowana i oznaczana. Każda klientka po usłudze i użyciu narzędzi , zostaje odnotowana w dokumentacji firmy wraz z naklejką sterylizacyjną na której znajduje się unikalny kod przypisanym do narzędzi. O pomyłce w tym miejscu nie ma mowy. Każda Klientka dostaje również pilniczek stosowany jednorazowo przy danej usłudze.

Życie korporacyjne…

Skąd zrodził się pomysł na manicure wykonywany mobilnie? Założycielkami mobile manicure są dwie współpracownice a zarazem przyjaciółki pracujące w światowej sławy korporacji. Pracy zawodowej jest tyle, że dzień nie zdąży się zakończyć okazuje się jest już następny. Wiadomym jest, że na takim stanowisku wygląd jest nieodzownym elementem pracy. Do salonów stacjonarnych trzeba umówić się na wizytę z wyprzedzeniem i oczywiście jeśli jest jeszcze jakiś wolny termin, trzeba go wcisnąć w grafik i zaplanować trasę i czas na dojazd. W naszym mieście jaki wiemy na dojazd trzeba planować odpowiednia rezerwę, miasto tonie w korkach.

7 dni w tygodniu od 6 do 24

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoim i tysiąca Kobiet, które nie chcą tracić czasu powstał Mobile Manicure który jest do dyspozycji każdej z nas od godziny 6 rano do 24, 7 dni w tygodniu żeby zawsze dostosować się do potrzeb swoich klientów. Zapewniamy dojazd w ciągu 30 minut co uważam jest nie lada wyzwaniem. Usługa jest dostarczana wszędzie tam gdzie jest to najbardziej dogodne dla klientów.

Wszędzie tam gdzie Ty…

Po czasie okazało się, że pomysł ten jest bardziej unikalny niż początkowo zakładały. Klientki zaczęły zamawiać usługę nie tylko u siebie w domu czy biurze. Wiemy, że wśród nas są osoby niepełnosprawne lub przewlekle chore, które też chcą dobrze wyglądać a często nie mają możliwości wyjścia z domu czy szpitala. Większość salonów stacjonarnych nie jest przystosowanych dla osób niepełnosprawnych co jest dużym utrudnieniem. Natomiast stylistki mobile manicure dojada wszędzie tam gdzie sobie zażyczysz.

Mama zawsze piękna i zadbana.

Ile razy zdarzyło się nam sprawować opiekę nad dzieckiem w domu i chciały byśmy wyjść zrobić coś dla siebie ale … trzeba zająć się dzieckiem. Mąż cały dzień w pracy. A my mówiąc kolokwialnie jesteśmy uwięzione w domu. Wiadomo, że dziecko najlepiej czuje się w swoim środowisku lub bawiąc się swoimi ulubionymi zabawkami w domu. Ciekawym rozwiązaniem jest zaplanowanie wizyty stylistki na czas kiedy wiemy, że nasze dziecko w tym czasie śpi.

Idąc tym tropem możliwości korzystania z usług manicure mobilnego kończą się tam gdzie kończy się nasza wyobraźnia. Pomysł na miarę metropolii. Zachęcamy spróbujcie!Umów się juz dziś!Tel. 600 54 56 58www.mobilemanicure.pl

Reklama

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): Gość -

gość Kurcze, ja teraz to juz tez tylko hybryda, zwłaszcza ze widzi sie efekty i tą super trwałośc. Jestem jak najbardziej za.
A nie szkoda Wam paznokci? Aceton przecież strasznie odwadnia płytkę, a nie ma innego sposobu pozbycia się hybryd. Jednakże nie zrezygnowałam z walorów estetycznych i używam lakiery o wykończeniu hybrydowym z serii miracle gel. Trzymają mi się do 10 dni na płytce, a wykonanie manicure jest dziecinnie proste.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • paznokcie hybrydowe kolor biskupi
  • paznokcie hybrydowe opinie
  • czy warto robic paznokcie hybrydowe
  • ile kosztuje maniciure
  • paznokcie hybrydowe forum
  • czy warto robi hybrydy
Do góry strony: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?