Odpowiadasz na:
Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Chciałam zrobić sobie paznokcie, ale wiem, że zwykłe paznokcie żelowe bardzo uszkadzają płytkę. Czytałam gdzieś ostatnio o manicurze hybrydownym, który podobno jest świetną alternatywą dla tipsów. Na czym to wogóle polega? Ile kosztuje i czy warto sobie taki maniucur zrobić?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): ~Natalia -

Manicure hybrydowy jak najbardziej na tak! W domu można wykonać samemu, a przy okazji jeszcze wielu koleżankom. Produkty do wykonania są bardzo tanie w porównaniu z cenami za zabieg w zakładzie kosmetycznym. Jeden kupiony lakier starcza na bardzo długo, także nic tylko robić. Ja zaczęłam od przeczytania kilku blogów na temat paznokci hybrydowych i zaczęłam próbować. Nabyłam lakier zestaw lakierów Neonail, lampę do paznokci Alexis X5, pilnik, aceton oraz cleaner. Chyba tyle na początek wystarczy, efekt był zdumiewająco dobry. Od tego czasu, prawie już dwa lata robię sobie oraz koleżankom. Co najlepsze lakiery starczają na bardzo długo, a lampa działa cały czas tak samo dobrze. POLECAM

Reklama

Napisał(a): ~gertia -

Ostatnio zdecydowałam się na manicure hybrydowy i mogę powiedzieć że efekt końcowy był świetny i bardzo trwały. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam wybrać się do [url=//www.maniq.pl]//www.maniq.pl[/url] Tam zajmują się manicurem i pedicurem hybrydowym.

Napisał(a): ~sewa -

Jeżeli chodzi o manicure i pedicure na naprawdę fajnym poziomie to oczywiście odradzam korzystanie z pierwszego lepszego salonu. Zawsze warto najpierw poszukać rekomendacji wśród znajomych i tą drogą wybrać. Ja tak trafiłam do http://www.re(...)ogi.pl/ jeżeli chodzi o Kraków to moim zdaniem top jest. Panie ekstra, wygoda, bezpieczeństwo, ceny może nie najniższe, ale za to jakość obsługi na poziomie

Reklama