Odpowiadasz na:
Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Chciałam zrobić sobie paznokcie, ale wiem, że zwykłe paznokcie żelowe bardzo uszkadzają płytkę. Czytałam gdzieś ostatnio o manicurze hybrydownym, który podobno jest świetną alternatywą dla tipsów. Na czym to wogóle polega? Ile kosztuje i czy warto sobie taki maniucur zrobić?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): margo90 -

Mani hybrydowe - jeśli nie ma się uczulenia - zawsze jest dobrym pomysłem :) nawet przy krótkich paznokciach, wystarczy dobrać odpowiedni kształt i kolor. Jesienna kolekcja Fall in Love od Neonail idealnie pasuje do króciaków, zakochałam się momentalnie <3

Napisał(a): Muszelka -

Po co się tyle męczyć, skoro można zakupić gotowe, pomalowane sztuczne paznokcie, choćby takie jak marki SOSU Paparazzi w przepięknym odcieniu brzoskwiniowym. Wybór kolorów jest spory, z wzorkami, bez, jak wolicie. Niczego nie trzeba się uczyć, przyklejenie to bułka z masłem. Ściągnięcie ich również.

Napisał(a): gośćmarysiaa -

A gdzie kupujecie lakiery Makear? Które kolory na pierwszy raz polecacie?