Odpowiadasz na:
Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Chciałam zrobić sobie paznokcie, ale wiem, że zwykłe paznokcie żelowe bardzo uszkadzają płytkę. Czytałam gdzieś ostatnio o manicurze hybrydownym, który podobno jest świetną alternatywą dla tipsów. Na czym to wogóle polega? Ile kosztuje i czy warto sobie taki maniucur zrobić?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): ~danuszka -

Ja od ponad roku tylko hybrydy robię, trzymają się fajnie a i można szaleć z paznokciami. Bardzo lubię markę Semilac, jest w czym wybierac, ostatnio odkryłam od nich super produkt- baze Extend 5w1- ładnie kryje płytke paznokcia, nie potrzeba bazy, topu, przedłuża paznokieć do 1cm, dwa piękne pastelowe kolorki do wyboru . Super

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): ~condit -

~tempest Warto, ale raczej sięgając po sprawdzone marki (typu Neonail), żeby uniknąć rozczarowań ;)
Zwłaszcza w dobie aliexpress trzeba o tym pamiętać... Dobry produkt musi kosztować więcej, niż przysłowiowego dolara xD

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): ~tempest -

Warto, ale raczej sięgając po sprawdzone marki (typu Neonail), żeby uniknąć rozczarowań ;)

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): ~Helina -

Oczywiście, że warto, przecież to jest ogromna wygoda. A jeśli ktoś, tak ja ja robi sobie samodzielnie manicure, to też wielka oszczędność. Ja dzisiaj zrobiłam sobie piękne, wakacyjne -pastelowe pazurki. Mam kilka lakierów z nowej kolekcji Isabellenailshttps://isabe(...)-sweet/ świetnie kryją, pięknie błyszczą :)