Odpowiadasz na:
Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Chciałam zrobić sobie paznokcie, ale wiem, że zwykłe paznokcie żelowe bardzo uszkadzają płytkę. Czytałam gdzieś ostatnio o manicurze hybrydownym, który podobno jest świetną alternatywą dla tipsów. Na czym to wogóle polega? Ile kosztuje i czy warto sobie taki maniucur zrobić?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): gość -

Witam serdecznie. Oczywiście ze warto tym bardziej ze produkty baaardzo poprawiły się na jakości od kilku lat. Metody także. Teraz paznokcie się reperuje, odbudowuje a nie niszczy. Wiem dużo o sposobach nakładania lakieru bo wybrałam się po wiedzę do szkoleniowca w Poznaniu. Nke żałuje. W PYRAbeauty.pl robiłam pazurki kilka razy. I dowiedziałam się ze mogę wykonywać taki Mani bez szkoły a po specjalnym wyszkoleniu z certyfikatem. Nie wycinam skórek cążkami bo to błędne koło. Całość śmigam na frezarce i french które tez tam kupiłam. Polecam !!

Napisał(a): ~Diana -

~Loris
Renia91 U mnie hybrydy wzmocnily paznokcie. Mogłam je wreszcie zapuscic i nie łamia sie tak jak wczesniej. Trzeba uwazac na hybrydy w salinie,. Tyle ile syfu sie naogladalam w salonach to glowa mała dlatego robie sama w domu. Kupilam sobie zestaw startory od Semilac taki jak na zdjeciuhttp://bit.ly(...)pokroku i robie juz dwa lata sama.
Oczywiscie mam juz wiele innych lakierow ale za nic nie pojde do "stylistki"
Prawda z tymi salonami, ja po takich kilku niefajnych przygodach sama właśnie nauczyłam się robić hybrydę. Korzystam z Neonail, ale generalnie wyszłam na tym na plus ;)
Neonail ma zresztą fajne zestawy startowe :)

Napisał(a): ~Martini -

Warto :) oszczędza się dużo czasu i nerwów i cały czas ma się piękne paznokcie, niezależnie od tego czy cały dzień się sprząta mieszkanie. Długo nie byłam przekonana bo mam wszelkie możliwe alergie i złe doświadczenia z manikiurzystkami. przekonała mnie znajoma pracująca na stoisku neo nail, która miała podobne problemy i nie żałuję, że dałam się namówić. Teraz używam tylko tych lakierów i jestem bardzo zadowolona. i w końcu udało mi się zapuścić paznokcie !

Napisał(a): ~Loris -

Renia91 U mnie hybrydy wzmocnily paznokcie. Mogłam je wreszcie zapuscic i nie łamia sie tak jak wczesniej. Trzeba uwazac na hybrydy w salinie,. Tyle ile syfu sie naogladalam w salonach to glowa mała dlatego robie sama w domu. Kupilam sobie zestaw startory od Semilac taki jak na zdjeciuhttp://bit.ly(...)pokroku i robie juz dwa lata sama.
Oczywiscie mam juz wiele innych lakierow ale za nic nie pojde do "stylistki"
Prawda z tymi salonami, ja po takich kilku niefajnych przygodach sama właśnie nauczyłam się robić hybrydę. Korzystam z Neonail, ale generalnie wyszłam na tym na plus ;)