85
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +-45
85 ppt ?

Czy warto się wiązać z niezbyt urodziwym mężczyzną? (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy warto się wiązać z niezbyt urodziwym mężczyzną?

Napisał(a): Gość -

Anatolia
Ilona001 Myślę, że atrakcyjność determinuje wiele aspektów naszego życia. Niestety tak jest. Nie rodzimy się równi.
A ile ta atrakcyjność u ludzi trwa? Góra do 40 - stki.
Może się zdziwisz ale ludzie po 40 jeszcze nie kładą się do trumny i o zgrozo uprawiają sex i jeszcze na dodatek potrafią być atrakcyjni :)
INTERIA.PL

gość
panienkazokienka
Zbysiunio Zachodzi pytanie , czy On chce się wiązać z Tobą . Moim zdaniem nie powinien
ale my nie zamierzamy do siebie wracać, zresztą napisałam, że to okropne i wredne, że znajomi gadają coś takiego.
skandaliczne jest twoje pytanie. Człowiek w twoim pojęciu rzeczą, przedmiotem, jest, dokonujesz na nim licytacji. Zaglądasz jako koniowi w zęby. Analogicznie można by było zapytać, czy warto kochać dziecko, które jest chore, blondyna, szatyna, starych rodziców. Wyceniasz miłość, szacunek na wyimaginowane warto. Stawiasz swoje wartości jako konsumpcjonizm.
a warto? :D

Żartowałaaaam!

Napisał(a): gość -

Moje spostrzeżenia są takie że nie ważne czy ładny czy brzydki byle miał w portkach minimum 25 cm i to nie udawane i naciągane tylko prawdziwie i żeby miał grubego no i żeby mu stawał jak trzeba. Wtedy jest ok i może być nawet brzydki.

Moje spostrzeżenia są takie że nie ważne czy ładny czy brzydki byle miał w portkach minimum 25 cm i to nie udawane i naciągane tylko prawdziwie i żeby miał grubego no i żeby mu stawał jak trzeba. Wtedy jest ok i może być nawet brzydki.

Napisał(a): Szczebrzeszn2013 -

To co napisałaś w pierwszym temacie niestety odzwierciedla nastawienie młodego pokolenia do tematu zawierania związków i życia jako takiego. Ludzie przesiąkają tym całym chłamem z telewizji, internetu i kolorowych gazet i próbują kreować swoje życie na podobienstwo lansowanych tam wzorów. Niby nic w tym złego, ale kiedyś w końcu dorosnąć trzeba. Życie to nie tylko przyjemności, ale równie obowiązki i odpowiedzialność. Dobrze jest więc miec kogoś przy sobie kto będzie na ciebie czekał w domu, na kim będziesz mogła polegać i z kim będziesz czuła się dobrze. Mnie niczego nie brakuje i kiedyś niestety również umawiałem się z dziewczynami tylko ze względu na ich urodę. Kumple zazdrościli mi, a goście w klubach gratulowali że przyszedłem z super dziewczyną. Niestety, te kobiety w większości nie nadawały się do wspólnego życia na codzień. Teraz po prostu staram się otaczać osobami z którymi po prostu dobrze się czuję i miło spędzam czas i dobrze mi z tym. A odnośnie do twoich znajomych, to pamietaj ze szukasz sobie osoby, z którą Ty bedziesz się dobrze czuła, której Ty zaufasz i na której Ty, nie twoje koleżanki będziesz polegać. Można schudnąć, iść do solarium, zrobić sobie zęby, uszy i nos. Ale charakteru i nastawienia do życia nie zmienisz :).

gość Moje spostrzeżenia są takie że nie ważne czy ładny czy brzydki byle miał w portkach minimum 25 cm i to nie udawane i naciągane tylko prawdziwie i żeby miał grubego no i żeby mu stawał jak trzeba. Wtedy jest ok i może być nawet brzydki.
100% racji :D :D

Moje spostrzeżenia są takie że nie ważne czy ładny czy brzydki byle by w portkach miał minimum 26 cm i to takie prawdziwe a nie udawane i żeby miał grubego , a czy ładny czy brzydki to nie jest ważne byle by był twardy jak stoi

Napisał(a): boozar -

Nawet jak będzie stary garbaty i bez zębów a podjedzie lamborgini albo porshe pod knajpę i machnie szmalem już po chwili znajdą się lafiryndy które sprzedadzą swe rodziny i znajomych byle by być z tym brzydalem.

Liczy się grubość portfela - taki świat. Na pocieszenie - w drugą stronę też to czasami działa.

boozar Nawet jak będzie stary garbaty i bez zębów a podjedzie lamborgini albo porshe pod knajpę i machnie szmalem już po chwili znajdą się lafiryndy które sprzedadzą swe rodziny i znajomych byle by być z tym brzydalem.

Liczy się grubość portfela - taki świat. Na pocieszenie - w drugą stronę też to czasami działa.
A potem on znajdzie następną :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy warto się wiązać z niezbyt urodziwym mężczyzną?