24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń644
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
24 ppt ?

Czy większy oznacza lepszy? (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy większy oznacza lepszy?

Napisał(a): amberka -

Tyle się o tym mówi. Generalnie w męskim świecie króluje kult posiadania dużego penisa. Zastanawiam się czy kobiety rzeczywiście preferują większe ptaszki? Czy sex z facetem posiadającym większego członka daje kobiecie więcej satysfakcji ?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czy większy oznacza lepszy?

Napisał(a): gość -

takie pytanie to raczej do pań, które mają spore doświadczenie w konsumpcji różnorakich ptaków;))
co to znaczy większy? większy niż? podaj rozmiar; trzeba by jakoś wyobrazić ile to
gdyby pytanie dotyczyło bułek ze sklepu byłoby znacznie prościej

Napisał(a): panek344 -

gość takie pytanie to raczej do pań, które mają spore doświadczenie w konsumpcji różnorakich ptaków;))
co to znaczy większy? większy niż? podaj rozmiar; trzeba by jakoś wyobrazić ile to
gdyby pytanie dotyczyło bułek ze sklepu byłoby znacznie prościej
Jako facet odpowiem. Tak.Większy oznacza lepszy .Wprawdzie liczy się również to jaki jesteś dobry w łóżku ale jednak kobiety bardziej lecą na tych z większymi penisami. Sam nigdy nie byłem hojnie obdarzony i szczerze to miałem z tego powodu niezłe kompleksy. Potem postanowiłem go powiększyć .Stosowałem Penilarge i powiem Wam,żę okazało sie skuteczne. Penis wprawdzie powiększył się jedynie o 3 cm , nie wiecej bo to nie jest żadna operacja ale kobieta była o wiele bardziej zadowolona.

Reklama

Napisał(a): ~ona -

zależy jaka jest kobieta.jak jest głęboka i ma większą waginkę to musi mieć takiego z dużym i grubym peniskiem.Taka jestem i miałam trzech facetów w swoim życiu i dwóch właśnie miało takiego ogromnego i bylo mi CUDOWNIE!!!Osobiście preferuję z dużymi klejnotami!!!1

Napisał(a): ~Weron -

~ona zależy jaka jest kobieta.jak jest głęboka i ma większą waginkę to musi mieć takiego z dużym i grubym peniskiem.Taka jestem i miałam trzech facetów w swoim życiu i dwóch właśnie miało takiego ogromnego i bylo mi CUDOWNIE!!!Osobiście preferuję z dużymi klejnotami!!!1
Hej czyli jednak liczy się duża pałka... Sam nie jestem hojnie obdarzony i niestety ale ciężko jest mi się przełamać w kontaktach z kobietami bo od razu sobie wyobrażam co ona by pomyslała jakby zobaczyła mojego małego. Nie jest to zbyt fajne.... Panek ile brałeś te tabletki? I czy możesz tutaj podlinkować skład tego produktu? Czy jest to stały efekt czy trzeba to powtarzać ?

Reklama

Napisał(a): Gość -

Co zrobic jak biedny facio urodzi sie z przyrodzeniem z jakim sie urodzi. Przeciez mezczyzna nie ma na to wplywu, dlatego denerwuje mnie ocenianie meskosci po przyrodzeniu, po wzroscie, po ilosci pieniedzy i marce samochodu. Zejdzmu na ziemie, bo faceci zgina marnie! Brody, samochody, penisy, pieniadze. A gdzie wnętrze?

Napisał(a): Gość -

Temat stary jak świat. Większy nie oznacza lepszy. 90% sukcesu to technika doświadczenie chęci oraz uczucia. Jednak są kwestie skrajne... Jezeli ktos ma 13 cm lub mniej we wzwodzie, niestety ale bardzo ciężko mu będzie zaspokoić partnerkę w niektórych pozycjach... Wbrew pozorom zbyt duży sprzęt, no juz taki powyżej 27 cm to wiecej kłopotów niż pozytywów i nie ma czego zazdrościć...90% jakości sexu leży jednak w waszych umiejętnościach i zaangażowaniu... Amen

Napisał(a): ~25wiosen -

Extra large dostałem w prezencie i w sumie nie chciałem go powiększyć ale zdecydowałem się i warto było,oj warto. Seks spełnia moje oczekiwania teraz w każdym przypadku a penis jest zawsze gotowy i twardy kiedy potrzeba. Nie muszę się martwić, że nie dam rady.extra large - lubię to:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy większy oznacza lepszy?