122
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi68
  • Ocen na +0
122 ppt ?

Czy wybaczy mi zdradę? (69)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy wybaczy mi zdradę?

Napisał(a): Gość -

Ja miałam podobny problem ale postanowiłam powiedzieć z tym że w moim przypadku to był tylko pocałunek a taen kolega mnie prześladował że jak nie zrobie czegoś dla niego to pokaże zdjęcia mojemu narzeczonemu powiedzialm sama do dzis jesteśmy ze sobą wybaczył mi mamy synka i kolejny synek już w drodze moim zdaniem jeśli cię naprawde kocha to ci wybaczy...;) pozdrawiam.

Reklama

Napisał(a): gość -

wrzuć na luz...jeśli kochasz i żałujesz.. wybacz sobie tą zdradę /dobrze przeczytałeś...powiedz to na głos.".wybaczam sobie zdradę"...i idz w zycie z podniesioną głową i kochaj swoją kobietę tak jak na to zasługuje:)
szczęsliwego życia:)

Cóż, sprawa i tak kiedyś w jakiś zaskakujący dla Ciebie sposób wyjdzie na jaw. Tak działają prawa wzajemności w życiu społecznym. Decyzja należy do Ciebie, szkoda, że to rozwaliłeś. Naprawienie tego stanu zajmie Tobie i Twojej partnerce jakieś 10 lat życia ( Czas spowoduje , że oboje wyprzecie ten fakt z pamięci). Problem w tym, jak będzie wyglądało wasze życie przez ten czas - jeśli powiesz. Jeśli nie powiesz teraz, to prawdopodobnie sprawa wypłynie, czy to od Ciebie, czy tej Pani czy z zupełnie innego żródła kiedyś w przyszłości. Tak czy tak, czeka was to ciężkie 10 lat. Niestety do czasu kiedy nie ujawnisz sprawy już zawsze będziesz odczuwał winę.
Jeśli powiesz, część tego ciężaru przejmie druga strona. Prawdziwa kwadratura koła. Niestety nie ma dobrych podpowiedzi. Pozdrawiam

Reklama

Chłopie, zasada jest taka! Jak zdradziłeś narzeczoną ...!!!!!... to w przyszłości zdradzać ją będziesz jako mąż. Przerobiłam to na swoim przypadku. Wierzyłam.... a on Mnie zdradzał umiejętnie ukrywając się i to było jego największą 'frajdą'. Jedyną możliwością jeszcze w tak młodym wieku jest powiedzenie prawdy i przyznanie się zanim Ona dowie się od innych- wtedy masz koniec związku !. A tak poza nawiasem to jak masz narzeczoną i TYLKO Narzeczoną i ją zdradzasz to jesteś zwyczajnym ŁAJDAKIEM!!!!!!!!!

Reklama

Nie mów. Stało się, trudno. Wiesz, że zrobiłeś źle i musisz wyciągnąć z tego wnioski. Przyznanie się ma uspokoić Twoje wyrzuty sumienia, nic poza tym. Ty narozrabiałeś a Kinga ma cierpieć do końca życia? Milcz i bądź wierny do końca Waszych dni.

Napisał(a): delda -

siedź cicho, i sam uporaj się ze swoimi wyrzutami sumienia, chcesz sobie ulżyć jej kosztem, tobie będzie łatwiej, bo się wyspowiadasz, ale co ona będzie czuć ?
wyciągnij wnioski, i nigdy takiego błędu nie powtarzaj, doceń to co masz,
może to niemoralne, ukrywać przed narzeczoną, ale jeszcze bardziej niemoralne jest to co zrobiłeś, więc cierp sam, ona nie musi, tylko podstawa-wyciągnij wnioski, i nigdy więcej takich skoków

ohh mężczyźni... zdrada w takim okresie? a po ślubie? alkohol nie jest tłumaczeniem. po za tym na imprezy chodzi się parami co innego kawalerskie lub panieńskie. jesli nie chcesz jej stracić nie mów jej tego ale jak bym sie dowiedziala to miałbyś 0 szansy na wybaczenie
!

Napisał(a): delda -

gość Cóż, sprawa i tak kiedyś w jakiś zaskakujący dla Ciebie sposób wyjdzie na jaw. Tak działają prawa wzajemności w życiu społecznym. Decyzja należy do Ciebie, szkoda, że to rozwaliłeś. Naprawienie tego stanu zajmie Tobie i Twojej partnerce jakieś 10 lat życia ( Czas spowoduje , że oboje wyprzecie ten fakt z pamięci). Problem w tym, jak będzie wyglądało wasze życie przez ten czas - jeśli powiesz. Jeśli nie powiesz teraz, to prawdopodobnie sprawa wypłynie, czy to od Ciebie, czy tej Pani czy z zupełnie innego żródła kiedyś w przyszłości. Tak czy tak, czeka was to ciężkie 10 lat. Niestety do czasu kiedy nie ujawnisz sprawy już zawsze będziesz odczuwał winę.
Jeśli powiesz, część tego ciężaru przejmie druga strona. Prawdziwa kwadratura koła. Niestety nie ma dobrych podpowiedzi. Pozdrawiam
a dlaczego 10 lat ? ja mam przykre wspomnienia sprzed 30 lat, nie wracam do nich, ale czasami wylezą i gryzą, wolałabym nie wiedzieć, tym bardziej że kolejne lata były naprawdę dobre,

Nie można budować związku na kłamstwie i to jeszcze takim.Prawda wyjdzie na jaw wcześniej czy później. Powinieneś o wszystkim narzeczonej powiedzieć.
A tak w ogóle to słaba jest twoja miłość jak wystarczy trochę procentów byś zapomniał o ukochanej.Bo chyba nie zdradzałeś ją z inną myśląc o Niej??

to trudne zwłaszcza w młodych związkach,w bardziej dojrzałych bywa łatwiej może się zdarzyć zdrada ale odbiera się ją też często trochę inaczej zwłaszcza w związkach naprawdę dobrych, zdrada nie ma wtedy tak dużego charakteru emocjonalnego a tylko fizyczny to może szokujące ale coś takiego może pomóc związkowi sprawić że jest on silniejszy,odnowić go,ale tylko wtedy gdy partnerzy są szczerzy co do siebie i naprawdę się kochają a zdrada była nowym doświadczeniem i BEZ zaangażowania uczuciowego(zdrada uczucia jest dużo gorsza niż zdrada fizyczna) ale w waszym przypadku myślę że jesteście zbyt młodzi aby to odróżnić i będzie bolało,myślę że naprawdę ją kochasz i zastanowisz się następnym razem czy warto,myślę że mimo to możecie stworzyć świetny związek jesteś bogatszy o ważne doświadczenie,powodzenia
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy wybaczy mi zdradę?