20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń672
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +-1
20 ppt ?

Czy wypada iść na imprezę sylwetrową w spodniach? (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy wypada iść na imprezę sylwetrową w spodniach?

Napisał(a): gość -

Pytasz, czy to eleganckie? Nie. Z drugiej strony ludzie mają dzisiaj w nosie elegancję więc się nie martw. Panowie zakładają na wieczór garnitury dzienne lub sportowe, często bez krawatu. Panie przychodzą w krótkich koktajlówkach. Spodnie z materiału nie powinny się wyróżniać. Oby nie jeansy.;-)

ps. Bal na sali - smoking, długa suknia.
zwykła zabawa sylwestrowa - czarny garnitur wieczorowy, suknia minimum za kolana.

Reklama

Napisał(a): Ilona001 -

annano Idę na zorganizowaną imprezę, do znajomych. wiem że kobiety pewnie przyjdą w sukniach balowych/ imprezowych, a panowie w garniturach... czy wpada mi iść w spodniach? nie lubię sukienek! :/
Ubierz sukienkę. Będziesz wyglądało kobieco. Po co Ci spodnie na balu.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ilona001
annano Idę na zorganizowaną imprezę, do znajomych. wiem że kobiety pewnie przyjdą w sukniach balowych/ imprezowych, a panowie w garniturach... czy wpada mi iść w spodniach? nie lubię sukienek! :/
Ubierz sukienkę. Będziesz wyglądało kobieco. Po co Ci spodnie na balu.
Ona nie idzie na bal tylko do znajomych ;)

Napisał(a): gość -

Po co Ci spodnie na balu? Jak się bawić, to się bawić ...o;)))

Napisał(a): ~Marina2412 -

Moim zdaniem warto trzymać się konwenansów, czyli kobiety powinny być w sukniach wieczorowych, a mężczyźni w garniturach. http://instal(...)gistra/ - tu jest link do tego jak do tego się zabrać, aby facet wyglądał jak trzeba. Natomiast nam kobietom pozostaje gonitwa po sklepach. Ja uwielbiam Orsay.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy wypada iść na imprezę sylwetrową w spodniach?