7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń71
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Czy żurawina jest zdrowa? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy żurawina jest zdrowa?

Napisał(a): Gość -

Czy żurawina jest zdrowa? Warto jeść żurawinę?

Zastanawiam się, czemu żurawina jest taka droga. Ma może jakieś specjalne właściwości?

Najlepsze jest to, że ostatnio w sklepie widziałam tabletki z wyciągiem z żurawiny - może o takim sposobie przyjmowania żurawiny ktoś słyszał?

Pytam o to dlatego, że mimo tych tabletek - żurawina zawsze wydawała mi się takim kalorycznym dodatkiem, a nie czymś zdrowym.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Czy żurawina jest zdrowa?

Napisał(a): gość -

Konfitura z żurawiny. Żurawina to jeden z najzdrowszych owoców występujących w naszym kraju. I, choć dość niepozorna, kryje w sobie bogactwo witamin i antyoksydantów. Medycyna konwencjonalna odkryła ją dość niedawno, natomiast ta ludowa korzysta z niej od lat. W żurawinie znajdziemy potas, beta-karoten i mnóstwo witaminy C. Nasze prababki stosowały ją na przeziębienia, infekcje, a nawet reumatyzm. Współcześnie doceniamy ją za działanie antyoksydacyjne, czyli ochronę organizmu przed wolnymi rodnikami i spowalnianie procesów starzenia.http://www.kr(...)drowie/

Reklama

Re: Czy żurawina jest zdrowa?

Napisał(a): Gość -

oczywiście, że żurawina jest zdrowa! dużo choruję i w związku z tym wytwarzam rózne specyfiki z żurawiny, dosłownie na większość moich schorzeń, dlatego postanowiłam sama zacząć uprawiać żurawinę! nie wiedziałam co i jak , ale na szcęście w sąsiedniej wsi znajduje się Gospodarstwo Borówki Amerykańskiej Państwa Jarosińckich, i ktorych nabyć można sadzonki (nie tylko żurawiny, ale też borówki i jagody). doradzili mi odnośnie uprawy i sprzedali sadzonki! do tamtej pory jestem ich stałą klientką :) a dzięki żurawinowycch kuracjach czuję się jak nowonarodzona :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy żurawina jest zdrowa?