84
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +7
84 ppt ?

Czym odstraszyć komary? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czym odstraszyć komary?

Napisał(a): ~idik2 -

Moi drodzy! Mieszkam w pięknym domu, mam duży ogród, a w niedalekiej okolicy las.. Brzmi pięknie, ale w lecie nie da się wytrzymać z powodu komarów.. Próbowałam już wielu rzeczy, ale nic nie działa.. Nie mogę posiedzieć wieczorem na tarasie i rozkoszować się ciszą, bo komary doprowadzają mnie do szaleństwa.. Czym można je odstraszyć?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Czym odstraszyć komary?

Napisał(a): ~aniela605 -

mnie się czasami ich nie udaje odstraszyć, pomimo,że zapale świece, kadzidełka, posmaruję się , to i tak mnie pogryzą zwłaszcza dzieciaki, dlatego zawsze dla nich mam plasterki xarasan, dzieki którym szybko i fajnie zniwelowane są bąble po ugryzieniach i nic ich nie swędzi.

Re: Czym odstraszyć komary?

Napisał(a): lucyy7 -

Naprawdę współczuję w takim razie :( co gorsze zima znowu była lekka, raczej komarów i owadów będzie w to lato także sporo. Nie wyobrażam sobie mieć piękny taras i nie móc na nim spokojnie spędzać czasu przez owady. Na szczęście jest na to skuteczny sposób. Mam na myśli taki system ochrony przed komarami i owadami http://3int.p(...)omarow/. Na zasadzie zamgławiania system chroni dany teren nawet do 24 godzin. Powstaje taka bariera dla owadów przez którą się nie przedostają a przy tym nie jest to szkodliwe dla ludzi. Programuje się urządzenie tak by włączało się raz na dobę, zazwyczaj w porze nocnej. Popularne rozwiązanie przy hotelach ale spokojnie można również zastosować w ogródku prywatnym.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czym odstraszyć komary?