30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń227
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +-4
30 ppt ?

Czym przyciągnęłaby was teraz telewizja? (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czym przyciągnęłaby was teraz telewizja?

Napisał(a): WednesdayTEN -

Kressska
WednesdayTEN Jest program "Kto poślubi mego syna?" czy jakoś tak, prawda? Jest to zrzynka, nic oryginalnego, kolejne "cóś" zagranicznego. Bądźmy oryginalni! Proponuję program "Kto przeleci moją córkę-dziewicę?" Może być? :>
Kiepski pomysł bo nie dojdzie do testowania i jazdy próbnej, a kota w worku brak to niedorzeczność!
Dziewice będą miały certyfikaty wystawione przez Naczelnego Ginekologa Kraju (czy coś w ten deseń). Seks? No oczywiście że wyłącznie po ślubie! Również transmitowany jako wielki finał a relacja z nocy poślubnej wyłącznie w PPV! Ha!
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Kressska
WednesdayTEN Jest program "Kto poślubi mego syna?" czy jakoś tak, prawda? Jest to zrzynka, nic oryginalnego, kolejne "cóś" zagranicznego. Bądźmy oryginalni! Proponuję program "Kto przeleci moją córkę-dziewicę?" Może być? :>
Kiepski pomysł bo nie dojdzie do testowania i jazdy próbnej, a kota w worku brak to niedorzeczność!
Program TV "Kto poślubi mojego syna " już był parę lat temu /2-4 lat temu/ Nic nowego. Poza tym przypomina targ niewolnic.

WednesdayTEN
Kressska
Dziewice będą miały certyfikaty wystawione przez Naczelnego Ginekologa Kraju (czy coś w ten deseń). Seks? No oczywiście że wyłącznie po ślubie! Również transmitowany jako wielki finał a relacja z nocy poślubnej wyłącznie w PPV! Ha!
Etam, najlepszy seks jest przedmałżeński. A ta noc poślubna? Przereklamowana! Uwierz na słowo! (chrapałam jak małe dziecko) :))))

Reklama

Napisał(a): wiosna2 -

Kressska
WednesdayTEN
Kressska
Etam, najlepszy seks jest przedmałżeński. A ta noc poślubna? Przereklamowana! Uwierz na słowo! (chrapałam jak małe dziecko) :))))
>>Ty ,bo po ślubie wszystko się zmienia .bez wątpienia .:))dlatego nie psuj sokiem smaku piwa a miłości małożeństwem:))))

Napisał(a): ~Anna -

wife876

Chyba za szybko wyciągasz wnioski, bo to, że do każdej odpowiedzi nie odpisuję "dziękuję" jeszcze nic nie znaczy! A na pewno nie oznacza to mojego braku szacunku do forumowiczów! A poza tym twoje wskazówki są nic nie warte, bo co o tym forum może wiedzieć osoba, która pisze z GOŚCIA? proponuje się zalogować, to wtedy możemy porozmawiać co do szanowania innych na tym forum.

Pozdrawiam!
O proszę, ....można się odezwać? Ano można:-) Nie musisz tu nikomu do nóg padać i dziękować, tyle, że gdy zakładasz temat, kierujesz do ludzi prośby...to stań na wysokości zadania i poudawaj bynajmniej rozmowę. Brak jakiejkolwiek dyskusji w SWOIM WĄTKU JEST LEKCEWAŻENIEM LUDZI. Ludzie piszą do pewnego odbiory, do proszącego, pytającego,więc bądź uprzejma i zajmij się ludzmi których ZAPROSIŁAŚ do dyskusji.
Uważasz, że osoba z gościa, gościa podpisanego jest mniej ważna od zalogowanego? A to dlaczego? Ważniejsza jesteś bo słonecznik wstawiałaś:-) )))))))) żona po angielsku napisałaś? Nie zaloguję się, bo nie mam loginu i nie chcę go mieć. Forum znam doskonale, jestem tu 7- 8 lat, więc? Namnożyło się tu ostatnio takich zakładaczy, lekceważących ludzi, co powoduje, że ludzie zniechęcają się do przychodzenia w to miejsce.
Miłej nocki i kolorowych snów:-)

Reklama

wiosna2
Kressska
WednesdayTEN
Kressska
>>Ty ,bo po ślubie wszystko się zmienia .bez wątpienia .:))dlatego nie psuj sokiem smaku piwa a miłości małożeństwem:))))
;)))) Ty bezbożnico! ;)))) Zaraz każę naszym religiantom odprawić nad Tobą egzorcyzmy ;)

Reklama

WednesdayTEN A tak poważnie, to w zeszłym tygodniu obejrzałem raptem mecz Polska - Niemcy. A w tym tygodniu... mecz Polska - Szkocja. A to i tak jednym okiem, bo drugim w różne inne rzeczy zaglądałem ;)
:))))))

Swego czasu oglądałem teleturniej 1z10 bodajże na dwójce. Bardzo dobrze spędzony czas. Nie wiem czy obecnie jest to kontynuowane ale tego typu rzeczy powinno być więcej.

Wracając do tematu to już mnie nic nie skusi do oglądania tv, ponieważ wolę książkę poczytać.Takie czasy i mentalność :-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czym przyciągnęłaby was teraz telewizja?