23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń69
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +0
23 ppt ?

Czym wypełniacie zmarszczki? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czym wypełniacie zmarszczki?

Napisał(a): Logos -

Zmarszczki można wypełnić dosłownie wszystkim co się pod rękę nawinie.

Ostatnia modna w Japonii metoda to wypełnianie zmarszczek gipsem w odcieniu cmentarnej bieli.

Tak wypełnione zmarszczki prezentują się bardzo okazale.

Re: Czym wypełniacie zmarszczki?

Napisał(a): ~zuzia -

zwykle stawiam na zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jak na przykład juvederm. chociaż ostatnim razem zmarszczki wokół oczu redukowałam za pomocą medycznej plazmy. zabieg robiłam w krakowskiej klinice vesuna i nie żałuje.

Reklama

Reklama

Re: Czym wypełniacie zmarszczki?

Napisał(a): ~zuzia -

Nie, już minął prawie rok i efekty poprzedniego zabiegu były mniej widoczne. Chciałam z resztą plazmę przetestować. Co do porównania metod polecam w tym temacie następujący artykuł:https://vesun(...)szczek/ , który mówi jak wypełnianie zmarszczek wygląda. Ta klinika do której chodzę ma też bloga.

Reklama

Re: Czym wypełniacie zmarszczki?

Napisał(a): ~Haily -

~zuzia Nie, już minął prawie rok i efekty poprzedniego zabiegu były mniej widoczne. Chciałam z resztą plazmę przetestować. Co do porównania metod polecam w tym temacie następujący artykuł:https://vesun(...)szczek/ , który mówi jak wypełnianie zmarszczek wygląda. Ta klinika do której chodzę ma też bloga.
Zuzia, a czy zabieg przy użyciu plazmy boli?

Re: Czym wypełniacie zmarszczki?

Napisał(a): gość -

Polecam Wam wszystkim masażer mini hifu. Sama nie lubię kremów, a o zabiegach z igłami mogłam zapomnieć... Gdzieś w necie poszperałam i natrafiłam na mini hifu. Jestem mega zadowolona, używam sobie tego na spokojnie w domu, nie muszę umawiać się na wizyty i jeździć niewiadomo gdzie po salonach. Nie wspomnę już o proporcji ceny zabiegu w salonie do ceny masażera którego mogę sobie używać ile chce. Podeślę Wam link, bo jest na Allegrohttps://alleg(...)2715715
Pozdrawiam!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czym wypełniacie zmarszczki?