20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń198
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +-11
20 ppt ?

Czym zastąpić słodkie przekąski? (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czym zastąpić słodkie przekąski?

Napisał(a): panienkazokienka -

Do tej pory z dużą przyjemnością zajadałam w ciągu dnia duże ilości słodyczy. Ostatnio je odstawiłam i nawet nie brakuje mi tak samego jedzenia i cukru, jak pozostał mi odruch sięgania po coś i cały czas wydaje mi się, że coś bym zjadła.

Moim problemem jest to, że nie bardzo lubię banany i jabłka, które wszyscy polecają jako wypełniacz między posiłkami. Mam czas, żeby sobie coś przygotować w domu przed pracą, ale nie mam pomysłu na to, co ze sobą zabierać.

Nie chodzi o obiady tylko takie przekąski właśnie do sięgania przy komputerze.
INTERIA.PL

Re: Czym zastąpić słodkie przekąski?

Napisał(a): marzenie1980 -

panienkazokienka

Też tak mam. U mnie świetnie się sprawdza suszona żurawina, daktyle, morele i ziarna słonecznika. Właściwie dzięki temu przestałam jeść słodycze.

Napisał(a): fikiska07 -

panienkazokienka Do tej pory z dużą przyjemnością zajadałam w ciągu dnia duże ilości słodyczy. Ostatnio je odstawiłam i nawet nie brakuje mi tak samego jedzenia i cukru, jak pozostał mi odruch sięgania po coś i cały czas wydaje mi się, że coś bym zjadła.

Moim problemem jest to, że nie bardzo lubię banany i jabłka, które wszyscy polecają jako wypełniacz między posiłkami. Mam czas, żeby sobie coś przygotować w domu przed pracą, ale nie mam pomysłu na to, co ze sobą zabierać.

Jeśli przeszkadza ci to, a wrecz szkodzi to zacznij sie sama kontrolowac.

Napisał(a): Mysia3006 -

Zamiast słodyczy naszykuj sobie owoce i warzywa. Suszone owoce zawierają bardzo dużo cukru więc odradzam. Tylko te świeże owoce.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czym zastąpić słodkie przekąski?