694
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +0
694 ppt ?

Czystość przedmałżeńska - warto? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czystość przedmałżeńska - warto?

Napisał(a): Gość -

Mam 22 lata i od 5 miesięcy mam chłopaka. Jest moim pierwszym chłopakiem, więc temat seksu nie jest mi jeszcze znany. On ma 29 lat, jest już doświadczony, ja nie. Powoli zaczyna przygadywać o seksie, że może byśmy gdzieś pojechali i śle mi różne aluzje. Nie wiem jak mam zareagować. Jestem osobą wierzącą i do tej pory nie myślałam o życiu intymnym. Co mam zrobić? Zastanawiam się żeby mu powiedzieć co czuje ale boję się jak on zareaguje. Już sama nie wiem, mozże powinnam się przekonać i nie czekać z tym do ślubu.
INTERIA.PL

Re: Czystość przedmałżeńska - warto?

Napisał(a): gość -

Sex to jedna z najpiekniejszych rzeczy. Dwie osoby , ktore lacza uczucia nie powinny miec przed soba zadnych zahamowan. Dziewczyno korzystaj z zycia i nie kupuj kota w worku. kazda para powinna sprawdzic czy pasuja ze soba - takze w lozku.

Reklama

Reklama

Droga dziewico,ja wcale nie kpię z twoich zapatrywań dotyczacych seksu,uważam ,że powinno się to robić z kimś kogo się kocha i jest się za niego pewnym.Psychika kobiety jest inna niż męska,mężczyzna 29 letni to jak na razie wulkan seksu a więc potrzebuje go,to biologia i nic nie można tu zmienić a Ty jeszcze nie jesteśpo prostu rozbudzona .Jeżeli go kochasz ,to bedziesz tego pragnęła .A jeżeli chodzi o czekanie do momentu ślubu,to może się okazać,że nie pasujecie do siebie w tej dziedzinie,to kupowanie kota w worku,to nie prawda ,że można się dopasować,może tak być ,że nawet rozmiarowo nie będziecie sobie odpowiadać ,że nie wspomnę o temperamencie i wtedy mogą pojawić się problmy,bo możesz mi wierzyć ,ze udane życie seksualne rzutuje na wszystkie relacje w zwiazku.To tyle.

Reklama

Kazdy ma wolna wole dana mu od Pana Boga i moze ja wykorzystac dla dobrych rzeczy i zlych takich jak seks przed slubem ktory jest ciezkim grzechem i nieczystoscia poniewaz jest on zarezerwowany tylko dla malżonków wiec trzymaj sie czystosci nawet jak by Twoj chlopak nie uszanowal Twojej decyzji i odszedl poniewaz dziewictwo to wielki skarb nie daj sie skusic do jego utraty,wiara i modlitwa w tym pomoze i nie słuchaj ludzi ktorych zwiodł Szatan!!!

jak bylabym pewna ze to ten jedyny to nieczekalabym z tym moj temperament by na to niepozwolil ale z byle kim to napewno nie to trzeba poczuc przez skore czy goraco ci sie robi przy nim czy jest dla ciebie zrobic wszystko musisz to sprawdzic i wtedy sex slub albo co tam chcesz

Ileś lat temu byłam w identycznej sytuacji, ja miałam 21 lat, a on 27. Byłam osobą wierzącą i wiedziałam, ze przed ślubem to grzech. On nalegał, a ja byłam ciekawa i stało się.
Rozbudził we mnie kobietą i stał.am się wulkanem namiętności. Pobraliśmy się potem i co się okazało. Okazało się ,że to nie była miłość, tylko namiętność. To za mała, żeby być szczęśliwym, nawet jak sex jest udany. Żałuję bardzo, że do tego doszło, coś mnie w życiu ominęło pięknego, czystego i dobrego. Nie wierz w te brednie, że trzeba to zrobić przed ślubem,
aby sprawdzić czy do siebie pasujecie pod tym względem. Jeśli chłopak prawdziwie Cię kocha i powiesz mu o swojej woli to powinien to uszanować. Jeśli nie, poszukaj sobie chłopaka wierzącego, o podobnych poglądach na te sprawy. bo potem w małżeństwie pojawi się kolejny problem wstrzemięźliwości okresowej , dla osób wierzących niezbędnej we współżyciu i środków antykoncepcyjnych. Odpowiedz sobie w sumieniu, co jest dla Ciebie ważniejsze .. Bóg i Jego łaska,, czy zaspokojenie namiętności chłopaka i swojej własnej ciekawości. Gdybym mogla cofnąć czas wybrałabym zawsze to pierwsze. Trzymaj się dziewczyno w tych czasach, kiedy ludzie żyją tak, jakby Boga nie było. Bądź inna, czysta i święta. Wtedy również i przyszły mąż będzie Cie kochał i szanował. A jeśli jest głupi , to niech sobie poszuka innego materiału na żonę.

whattt Mam 22 lata i od 5 miesięcy mam chłopaka. Jest moim pierwszym chłopakiem, więc temat seksu nie jest mi jeszcze znany. On ma 29 lat, jest już doświadczony, ja nie. Powoli zaczyna przygadywać o seksie, że może byśmy gdzieś pojechali i śle mi różne aluzje. Nie wiem jak mam zareagować. Jestem osobą wierzącą i do tej pory nie myślałam o życiu intymnym. Co mam zrobić? Zastanawiam się żeby mu powiedzieć co czuje ale boję się jak on zareaguje. Już sama nie wiem, mozże powinnam się przekonać i nie czekać z tym do ślubu.
ł jak bedziesz zachowywala sie po koscielnemu zostaniesz STARA PANNA
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czystość przedmałżeńska forum
  • forum zycie w czystosci a wakqcje
  • czysto przedmaeska forum
Do góry strony: Czystość przedmałżeńska - warto?