694
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +0
694 ppt ?

Czystość przedmałżeńska - warto? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czystość przedmałżeńska - warto?

Napisał(a): gość -

Sex,pociąg fizyczny, to integralna część człowieka,piękne jeśli ten pierwszy raz robimy to z osobą którą kochamy,bo to tylko umacnia i dopełnia udany związek.Jestem mężatką z 20 letnim stażem i mogę powiedzieć ,że udane pożycie to może nie podstawa , ale na pewno bardzo ważny element związku .A czy to zrobić przed , czy po ślubie to indywidualna decyzja .Na pewno nie należy się do tego zmuszać z racji wieku, czy dlatego że koleżanki mają to już za sobą.Pamiętać należy że ten pierwszy raz zostanie w naszej pamięci do końca życia, więc cudownie by było aby był wyjątkowy........
INTERIA.PL

Warto czekać do ślubu! :) Warto mówić o swoich obawach i szczerze rozmawiać.. hmm.. skoro nie umiesz jeszcze z nim o tym rozmawiać.. to jak wyobrażasz sobie jeszcze większa bliskość? nie słuchaj tych, którzy mówią żeby sprawdzić..Skoro on wie że jesteś dziewicą to wiadomo że JESZCZE nie jesteś mistrzem :) pozdrawiam..

Reklama

gość znam taka ,co wyszła za ,,nieśmiałego'', a po ślubie okazało się,że to pedał.Jego rodzice o tym wiedzieli i pozwolili by ożenił się z kobietą. Po 2 tyg. rozwód.Małżeństwo nieskonsumowane.
Ale czystość przedmałżeńską, którą kościół tak zachwala - zachowali. Na tym przykładzie najbardziej widać, że ta cała "czystość" to bujda propagandowa. Jak można zdecydować się na życie z kimś, kogo w ogóle się nie zna? Nawet się nie wie jak ten człowiek wygląda nago, czy nie ma jakichś defektów odrażających na ciele itd. Małżeństwo, to zbyt poważna sprawa i nie można zawierać go w ciemno.

Najlepiej stracić cnotę z osobą z którą chcesz być, z którą chciałabyś założyć rodzinę...Po kilkuletnim docieraniu się że tak powiem sama straciłam a później był ślub :D:D:D także mój mąż jest tym jedynym !!!!!!!!!

Reklama

Reklama

Kochający mężczyzna, odpowiedzialny mężczyzna (dodam wierzący), który może być autorytetem dla dzieci i chciałoby się, żeby syn był do niego podobny , nie będzie wymagał "dowodów miłości - seksu" przed ślubem. Uszanuje Twoje zdanie i będzie szanował Cię przez całe życie. Jeśli jest inaczej - nie zasługuje na Ciebie.

gość Aleś ty głupia-teraz pościsz,przyjemności przelatują ci obok a myślisz,że to kiedyś nadrobisz ?-NIE!!! To se ne wrati.Myślisz że kiedyś ktoś będzie chciał dymać starą prukwę? NIE- i wtedy czasu nie cofniesz.
Nieodpowiedzialnym, wykorzystującym Dziewczyny facetom tylko o "dymanie" chodzi. Wolałabym żyć w czystości niż być "dymana" przez takich "mądrych".
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czystość przedmałżeńska forum
  • forum zycie w czystosci a wakqcje
  • czysto przedmaeska forum
Do góry strony: Czystość przedmałżeńska - warto?