694
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +0
694 ppt ?

Czystość przedmałżeńska - warto? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czystość przedmałżeńska - warto?

Napisał(a): gość -

whattt Mam 22 lata i od 5 miesięcy mam chłopaka. Jest moim pierwszym chłopakiem, więc temat seksu nie jest mi jeszcze znany. On ma 29 lat, jest już doświadczony, ja nie. Powoli zaczyna przygadywać o seksie, że może byśmy gdzieś pojechali i śle mi różne aluzje. Nie wiem jak mam zareagować. Jestem osobą wierzącą i do tej pory nie myślałam o życiu intymnym. Co mam zrobić? Zastanawiam się żeby mu powiedzieć co czuje ale boję się jak on zareaguje. Już sama nie wiem, mozże powinnam się przekonać i nie czekać z tym do ślubu.
To wierz dalej w te bzdury.Staropanieństwo masz ja k w banku.
INTERIA.PL

gość Sex to jedna z najpiekniejszych rzeczy. Dwie osoby , ktore lacza uczucia nie powinny miec przed soba zadnych zahamowan. Dziewczyno korzystaj z zycia i nie kupuj kota w worku. kazda para powinna sprawdzic czy pasuja ze soba - takze w lozku.
jedna z najpiekniejszych hihi tylko wtedy gdy obie strony naprawdę się kochaja i są ze sobą inaczej sex to płacz ,choroby ,niechciane dzieci ,zdrady itd, trudno radzic czy czekać do slubu czy nie,bo nie ma recepty na udane małżeństwo,ale jak jest to zwiazek poważny i planujecie przyszłość to ok,jak nie to nie ma co tak sie rozkładać przed każdym a może jemu właśnie tylko o to chodzi skoro juz taki doswiadczony bo z facetami to jest tak że sie staraja jak zdobywają ,jak zdobędą już nie i obyś nie była rozczarowana,sama wiesz jaki tj.związek

Reklama

gość
whattt Mam 22 lata i od 5 miesięcy mam chłopaka. Jest moim pierwszym chłopakiem, więc temat seksu nie jest mi jeszcze znany. On ma 29 lat, jest już doświadczony, ja nie. Powoli zaczyna przygadywać o seksie, że może byśmy gdzieś pojechali i śle mi różne aluzje. Nie wiem jak mam zareagować. Jestem osobą wierzącą i do tej pory nie myślałam o życiu intymnym. Co mam zrobić? Zastanawiam się żeby mu powiedzieć co czuje ale boję się jak on zareaguje. Już sama nie wiem, mozże powinnam się przekonać i nie czekać z tym do ślubu.
To wierz dalej w te bzdury.Staropanieństwo masz ja k w banku.
guzik prawda,są tacy ludzie tylko to nie jest reklamowane bo zło zawsze jest bardziej widoczne,ja czekałam do slubu i nie byłam stara panna,

Reklama

Moja historia jest podobna ,ja poczekałam z tym do ślubu teraz żałuje ,bo kiedy kocham się z mężem zastanawiam się jakby to było z innym facetem, a myśl ,że nigdy tego się nie dowiem
może zatruć życie dość mocno!

Reklama

Moja babka mawiała nie dasz chłopakom dasz robakom hehehe . Jakbym czekała na "po ślubie to do dziś nie wiedziałabym co tracę a jestem juz po 40-ce . Koleżanka tak trzymała i w zeszłym roku mając 26 lat dopiero wyszła za mąż i co ????????? i jakoś jej sie to nie podoba , a mąż ?? owszem chciałby jak najczęściej .... czy długo to małżeństwo wytrzyma ??? zobaczymy . Trzeba wiedzieć czy seks się nam podoba bo choć wyjdziesz za mąż to i po co jak ci seks nie spasi ?????

Ja biję moją żonę już 15 lat.Zaszczułem ją jak psa, punkt 16.00 ma być w domu po pracy a z każdych zakupów jakiekolwiek robi mam widzieć paragon fiskalny.Dawniej myślała ,że to ona postawi warunki ale jak dostawała systematycznie w cymbał za to ,że się buntuje to zrozumiała kto ma decydujący głos w moim domu.Biłem ją tak,żeby nie było śladów pobicia bo mogła by pójść na obdukcję,uderzałem w brzuch,nerki wątrobę.WYkręcałem karkiem tak,że dziś ma uszkodzony odcinek piersiowy kręgosłupa i drętwieje jej prawa ręka ale opłacało się bo dzis już 2 razy nie muszę do niej mówić po pierwszej komendzie idzie posłusznie jak baranek i robi co powiedziałem.Raz napędziła mi strachu jak za mocno uderzyłem ją w żebra i miała 2 pęknięcia ale w szpitalu powiedziała ,że pośliznęła się przy odśnieżaniu i miała szczęście bo jak by strzeliła z ucha to by poniosła śmierć na miejscu po powrocie do chaupy

Hey :-)
Kochana byłam w podobnej sytuacji na tym samym rozdrożu i to nie była łatwa decyzja.
Ten wiek, też dziewica, zabujana po uszy, podobne podejście do pierwszego razu przed ślubem ( watpliwości). Byłam przekonana, że to właśnie ten. Chciałam założyć z nim rodzinę mieć dziecko i pokonywać trudy życia codziennego.
co było potem...
Dałam się przekonać, bałam się nie wiedziałam co będzie jak będzie co prawda coś wcześniej się wiedziałam ale w praktyce to inaczej... :-) I stało się pierwszy raz hm mimo lekkiej nieudolności wspominam dobrze na pewno było też zabawnie.
Potem sumienie nie dawało spokoju. Do seksu ciągnęło, wybranek kusił i tez miał swoje potrzeby. A skoro raz się zgodziłam to czemu nie częściej. Wszystko kwestja sumienia na wtedy czułam się nie zbyt komfortowo coś jak by między młotem a kowadłem.
chcieliśmy dziecko, chcieliśmy się pobrać, zamieszkać razem.
Zaczęliśmy świadomie od dziecka. W 3 miesiącu okazało się, że tak naprawdę go nie znam. Nadepnęłam przy drobnej sprzeczce na jego pietę Achillesa i po prostu wyszło jego prawdziwe ja ( bo ileż można udawać kogoś kim sie nie jest).
Wszystko runęło... jak domki z kart. Zaczął straszyć, grozić. Urwałam kontakt - bałam się.
A miał być moim pierwszym i ostatnim obdażyłam go wielkim zaufaniem widac nie potrzebnie - nie był tego wart. Głupota??? - może.
Dziś sama wychowuję córeczkę wyrosła na śliczna panienkę. Chce jej dac dobry przykład i oszczędzić rozczarować. poświęciłam całkowicie 4 lata - dziś chciała bym dac szansę równiez sobie na ułożenie życia. Chciała bym dać szanse nam obu i stworzyć jej prawdziwy dom - pełna rodzinę.
Dziś myslę, że oddanie dziewictwa po kilku miesiacach znajomości mężczyźnie którego obdarzyłam mega zaufaniem nie było najmądrzejsza decyzją w moim zyciu.
jednak mimo piekła jakie sama sobie zafundowałam z pomocą mojego eks, gdybym mogła cofnąc czas to wpakowała bym sie w to jeszcze raz.
Nie dlatego, że jestem jakaś szurnięta, ale dlatego, ze nie wyobrażam sobei zycia bez mojej córeczki.
I mimo iż nie wszystko potoczyło sie tak jak planowałam to wierzę, żę gdyby Bóg mi nie pobłogosławił to nie była bym teraz mamą.
Co oczywiście nie oznacza, że Bog pochwalił mój sex przed ślubem.
Myślę, ze nic bez powodu się nie dzieje, i tylko Bóg jeden raczy wiedzieć co będzie dalej.
Dzis ponownie staje przed dylematem, przed ślubem czy po ślubie...
I nie mam pojęcia co wybrać...
To musi być decyzja z która będziesz w stanie żyć i nikt nie odpowie ta to pytanie za ciebie.
Natomiast jeśli byś się zdecydowała to musisz pamiętać, że podejmując pewne czyny musimy sie liczyć ich następstwami.
Życzę powodzenia i trzymam kciuki za podjęcie dobrej decyzji bo ja do tej pory nie znalazłam złotego środka ;-)

Mam propozycję. Zamiast pisać cokolwiek wklejajmy na wszystkich możliwych forach internetowych poniższy tekst: Szanowni Politycy Przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki (których rodzi się coraz mniej) nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą się i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na te długi? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy -sprywatyzowany - nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie -sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? - na pewno wystarczy? Jesteś Polakiem - nie dyskutuj o małej Madzi. Wklejaj to przynajmniej 10x dziennie na wszystkich forach, jakie są ci dostępne. Wkleić ten tekst 10x dziennie - może każdy. Więc nie pytajcie - "co mogę zrobić dla Polski?" Właśnie to!! Zadziała szybciej, niż jakiekolwiek marsze, czy demonstracje. Media będą musiały podjąć temat. Warunek jeden - tym tekstem "zatrollujcie " inernet
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czystość przedmałżeńska forum
  • forum zycie w czystosci a wakqcje
  • czysto przedmaeska forum
Do góry strony: Czystość przedmałżeńska - warto?