694
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +0
694 ppt ?

Czystość przedmałżeńska - warto? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czystość przedmałżeńska - warto?

Napisał(a): gość -

29 letni facet ? hm. Ty 22 i dziewica, on na bank spragniony sexu. Ni wiem może jakieś metody zastępcze. Ja mojego, dziś męża przetrzymałam do ślubu na metodach zastępczych. Tj. starałam się mu dogadzać ustami tj. często gęsto robiłam mu loda łącznie z finałem w ustach. Ta zastępcza metoda spodobała mu się do tego stopnia że w noc poślubną zamiast mnie rozdziewiczyć nadal wolał abym zrobiła mu loda. Dziś jestem 5 miesięcy po ślubie i nadal dziewica.
INTERIA.PL

Czekać do ślubu z seksem to głupota. Religia tak niby nakazuje jak piszesz ale to głupota naprawdę. Korzystaj z życia a nie czekaj do ślubu. A jak nie wyjdziesz za mąż wcale to co do końca życia będziesz "czysta"? To określenie też mnie śmieszy. Facet prawiczek nie mówi, że jest ''czysty''...

NIE ROZZUMIE TEMATU CZYSTOSC PRZED MALZENSKA "WIDOMO ZE SIE POD..MYWAMY""ALE ZEBY TAKI GLUPI TYTUL W JAKIM SREDNIOWIECZU JESTESMY DZIEWCZYNO CZYS TY Z PIECA SPADLAS JAK SIE KOCHA TO SIE NIC NIE WIDZI JEST MILOSC I JUZ SEX TO NAJ PIEKNIESZE JAKIE MAMY NA ZIEMI,,,,22 I ZES TAKA GLUPKOWATA
SEX I MILOSC uTO przyjemność cielesną jako jedyny raj dostępny ludziom. KOCHAJ SIE SZALEJ Z NIM I NIE PYTAJ CO DALEJ BO SIE NIE OBEJZYSZ JAK BEDZIECIE STARZY WE DWOJE

Reklama

Co was to obchodzi każdy niech robi jak uważa To nie ZSRR. To chyba wolny kraj . Każdy ma swoje sumienie , religię czy etykę.. I wkurzają mnie "uniwersalne "poglądy aby używać ile wlezie. W tych sprawach nazwanych intymnymi ma być intymnie a nie publicznie. Wiem ,że wielu jest zboczków którzy by chcieli swoistych transmisji na żywo z tych seks zalotów.

Reklama

Reklama

gość Pomijając główny temat ,ludzie piszcie z polskimi znakami ,chyba że nie umiecie
Z polskimi znakami piszą jeszcze ci, którzy do szkoły nosili kałamarze i uczono ich kaligrafii. (O, rany... co to jest?). Polskie znaki diakrytyczne to czarna magia dla matołków pokolenia SMS-owców.

Chłopak w tym okresie najczęściej:
- popełnia stale samogwałt
- nie ma okazji po prostu pójdzie z każdą ale to absolutnie z każdą pewnego dnia spotkasz go jak korzysta z usług tirówki.
- może warto by było po prostu swatać jakoś wcześniej ale to też po co na siłe i po co te małżeństwa (męczeństwa) już przeżytek. Również małżeństwa les homo nie potrzebne wolałbym jeśli co to dwie leski na pewno my przynajmniej pukły ich koleżki pewnie są nowoczesne. Erotyka jest wszędzie więc celibat nie ma sensu.

oczywiście, że warto, ale warto też iść na basen/plażę - żeby nie było rozczarowań, i warto zwyczajnie spędzić noc u boku wybranki, żeby zobaczyć czy to czasem nie potwór ze zniszczoną twarzą, którą tylko ratuje 2-godzinne nakładanie na lico tablicy Mendelejewa, a któremu daliśmy się oszukać

Nie ulegaj tylko dlatego że chłopak Cię namawia-sama powinnaś o tym zdecydować.Jeżeli poczujesz że nadszedł ten moment-nie będziesz miała wątpliwości , jednocześnie sprawdzając czy do siebie pasujecie pod względem seksualnym.Ja zrobiłam tak samo i po 18-tu latach małżeństwa jestem bardzo szczęśliwa.Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czystość przedmałżeńska forum
  • forum zycie w czystosci a wakqcje
  • czysto przedmaeska forum
Do góry strony: Czystość przedmałżeńska - warto?