694
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +0
694 ppt ?

Czystość przedmałżeńska - warto? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czystość przedmałżeńska - warto?

Napisał(a): gość -

Nie wiem co Pani powyżej uważa za miłość, ale mam nadzieję, że nie miłość platoniczną bo do takiej zmusza nas Kościół przed ślubem. Nie mówię, że należy rozpocząć współżycie przed ślubem, ale jestem też zdania, że całkowity zakaz to już przegięcie w drugą stronę. Są dziewczyny, które rzeczywiście puszczają się, ale są też takie, które rzeczywiście robią to z miłości. Niech Pani mi uwierzy - dużo więcej jest ludzi niezadowolonych z tej sfery jeżeli czekali do ślubu z jakimikolwiek doświadczeniami niż tych, którzy podeszli do tego w sposób bardziej wyrozumiały i nie zabraniali sobie wszystkiego. Rozumiem, że takie poglądy wypływają z danej religii, ale nie można mówić, że ktoś zniszczył sobie życie bo postąpił inaczej. To nie ślub zapewnia szczęście, ale relacja między ludźmi którzy go biorą.
Ja proponuję Ci posłuchać własnego sumienia i pomyśleć czy warto próbować teraz i z tym chłopakiem czy poczekać, a może rzeczywiście zdecydować się na seks po ślubie. W moim przypadku był seks przed ślubem i nie żałuję. Ja tylko powiem tyle, że znam osoby, które się zdecydowały współżyć przed i takie, które czekały do ślubu. Nie ma większej różnicy między nimi. Jeżeli są nieszczęśliwi to dlatego, że nie rozmawiali wcześniej o seksie ze sobą, o tym jak sobie go wyobrażają, czego oczekują i jak ma w ogóle wyglądać ich wspólne życie. Także - zdaj się na własny rozum. Nie ma idealnej rady dla Ciebie bo to musi być tylko Twoja decyzja.
INTERIA.PL

Reklama

możesz byc dziewicą do slubu jak chcesz Towje zycie Twoje decyzjejeśli jest wyrozumiały powinien nie naciskac, ale wiesz jak to jest dzisiaj chłop w jego wieku ma potrzeby i musi sobie ulzyc wiem bo mam tyle co on choc jak mu zalezy nie bedzie az tak naciskal ja jak mialem i mi zalezalo to az tak bardzo nie naciskalem powodzenia

Reklama

Absoultnie czekać!...Powinnaś zrobić, tak jak czujesz i Ty chcesz anie podług zachcianek Twojego chłopaka...Dziewictwo jedno jest, chłopaków pełno, jeśli kocha i chce z Tobą być na zawsze, to będzie to dla niego normalne, a jeśli chce tylko tego, to wiadomo, że będzie nalegał...

Zadbaj o swoje ciało spal zbędne kalorie lub zbuduj fajne mięśnie na lato. Ja schudłem 21 kg i czuję się świetnie. Pomógł mi człowiek znaleziony w necie kontakt: dietatrening@wp.pl Koleś naprawde godny polecenia. Układa indywidualne diety i treningi. Polecam.

Reklama

Napisał(a): Gość -

gość Kazdy ma wolna wole dana mu od Pana Boga i moze ja wykorzystac dla dobrych rzeczy i zlych takich jak seks przed slubem ktory jest ciezkim grzechem i nieczystoscia poniewaz jest on zarezerwowany tylko dla malżonków wiec trzymaj sie czystosci nawet jak by Twoj chlopak nie uszanowal Twojej decyzji i odszedl poniewaz dziewictwo to wielki skarb nie daj sie skusic do jego utraty,wiara i modlitwa w tym pomoze i nie słuchaj ludzi ktorych zwiodł Szatan!!!

a ja mam 44 lata i też czekam na tą jedną jedyną i nigdy z żadną nie byłem i czego mi ubyło ?? czy ja zwierz jestem ?? skosztować to można jabłko i wyrzucić ale nie człowieka .. są ważniejsze rzeczy ..a Ci co myślą że należy nie myślą o miłości tylko o siebie !!!czy JA BĘDĘ ZADOWOLONY ..ZADOWOLONA ..a co z drugą stroną ?? jak napisałeś .. Twój partner jest doświadczony a z kim .. jak robi to kobieta nazywa się ją prostytutką albo k.... ą a jak nazwać takiego mężczyzną ,, doświadczonym " a jaka to różnica.. poza tym uważam że jak dwoje ludzi się naprawdę kocha to nie ma czegoś takiego jak nie pasują .. dopasują się poprzez miłość względem tej drugiej osoby ..bo będą robić wszystko żeby tej drugiej stronie było dobrze a jak będzie wzajemność to czego więcej potrzeba .. ile trwa życie a ile sex .. ile wieczność !!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czystość przedmałżeńska forum
  • forum zycie w czystosci a wakqcje
  • czysto przedmaeska forum
Do góry strony: Czystość przedmałżeńska - warto?