694
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +0
694 ppt ?

Czystość przedmałżeńska - warto? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czystość przedmałżeńska - warto?

Napisał(a): gość -

whattt Mam 22 lata i od 5 miesięcy mam chłopaka. Jest moim pierwszym chłopakiem, więc temat seksu nie jest mi jeszcze znany. On ma 29 lat, jest już doświadczony, ja nie. Powoli zaczyna przygadywać o seksie, że może byśmy gdzieś pojechali i śle mi różne aluzje. Nie wiem jak mam zareagować. Jestem osobą wierzącą i do tej pory nie myślałam o życiu intymnym. Co mam zrobić? Zastanawiam się żeby mu powiedzieć co czuje ale boję się jak on zareaguje. Już sama nie wiem, mozże powinnam się przekonać i nie czekać z tym do ślubu.
Mężczyźni lubią sex, a na żonę szukają dziewicy.W komentarzach znajdziesz rożne odpowiedzi.Każdy człowiek ocenia życie winny sposób.Net jest przesiąknięty słowem sex.Na każdej stronie internetowej znajdziesz tematy sex,sex.....A na ilu stronach znajdziesz Bóg,Chrystus,wiara,czystość.Miłość to nie tylko sex,to również zaufanie i akceptowanie poglądów partnera.
Czy masz pewność,że twój chłopak gdy dostanie to po co przyszedł będzie z Tobą?Czy naruszając świętość twojego Ciała doceni twój dar...Porozmawiaj z nim...Porozmawiaj z rodzicami lub osoba duchowną,a na pewno dostaniesz odpowiedz zgodna z Twoim sumieniem.

Reklama

22 lata? i "nigdy nie myślałaś o seksie"? "ten temat jest Ci obcy"? hahhahahaa a to dobre! dziewczyny w wieku kilkunastu lat mają już swoje potrzeby i jak nie mają faceta to radzą sobie same i odkrywają swoje ciało a Ty piszesz, ze jest Ci to obce. Jedyny wniosek: jesteś aseksualna.

Przysłowie "Jak kocha, to poczeka", ma w tym wypadku wielkie znaczenie. Jeśli chcesz być pewna, że on kocha Ciebie, a nie tylko pożąda Twojego ciała, to nie zgadzaj się na seks przed ślubem. Nie ma innego sposobu, aby być pewnym, że to prawdziwa miłość. Ponadto Wasza wstrzemięźliwość przedślubna na pewno dobrze podziała na zachowanie wierności w małżeństwie. Życzę Ci, abyś podjęła dobrą decyzję. Modlę się za Ciebie ;)

Reklama

Warto, warto, warto czekać lecz tylko jeśli się jest dziewicą i nie dłużej niż 2 lata. Facet który wytrzyma tyle raczej na 100% będzie kochał całe życie. Ale przestrzegam własnym doświadczeniem-jeśli kobieta przesadzi i nie da się dotknąć 3 lub więcej lat niech jak najszybciej zostawi swojego wybranka(mimo że go kocha i dla jego dobra!!!) bo bardzo prawdopodobne że stanie się aseksualny a wtedy związek będzie bardzo przykry w skutkach. Facet jest jak kaktus-dużo czasu może czekać na upragnioną wodę ale jeśli zbyt długo jej nie będzie uschnie na zawsze. Pozdrawiam 35-cio letnich prawiczków z nabytym wstrętem do erotyki

Reklama

Napisał(a): Gość -

gość Kazdy ma wolna wole dana mu od Pana Boga i moze ja wykorzystac dla dobrych rzeczy i zlych takich jak seks przed slubem ktory jest ciezkim grzechem i nieczystoscia poniewaz jest on zarezerwowany tylko dla malżonków wiec trzymaj sie czystosci nawet jak by Twoj chlopak nie uszanowal Twojej decyzji i odszedl poniewaz dziewictwo to wielki skarb nie daj sie skusic do jego utraty,wiara i modlitwa w tym pomoze i nie słuchaj ludzi ktorych zwiodł Szatan!!!
Co za bełkot. Brak akceptacji śmierci zrodził religie. Tyle w temacie. A jeżeli chodzi o seks, to jak nie będziecie do siebie pasowali w łóżku, to nic wam nie pomoże.

Myślę, ze warto czekać na kogoś wyjątkowego, aby dać mu coś wyjątkowego - swoje serce. Kiedy już spotkasz tę osobę, to w ten sposób okazujesz jej to co czujesz - poprzez dotyk, pocałunki. Nie ma w tym nic złego. Ważne żebyś wiedziała ze to właściwa osoba która szuka twojej miłosci i na której będziesz mogła polegać. Zastanów się czy mozesz na niego liczyć w trudnych sytuacjach, czy cię rozumie, czy macie podobne poglądy na życie.

Jesteś młoda i całe życie przed Tobą, nie porzucaj łatwo swoich wartości i spróbuj porozmawiać ze swoim chłopakiem - może dla niego to po prostu kolejny epizod a Ty już widzisz wasze wspólne życie na zawsze razem? A mężczyznę, który uszanuje Twoje wartości, spotkasz dopiero za kilka lat?

whattt Mam 22 lata i od 5 miesięcy mam chłopaka. Jest moim pierwszym chłopakiem, więc temat seksu nie jest mi jeszcze znany. On ma 29 lat, jest już doświadczony, ja nie. Powoli zaczyna przygadywać o seksie, że może byśmy gdzieś pojechali i śle mi różne aluzje. Nie wiem jak mam zareagować. Jestem osobą wierzącą i do tej pory nie myślałam o życiu intymnym. Co mam zrobić? Zastanawiam się żeby mu powiedzieć co czuje ale boję się jak on zareaguje. Już sama nie wiem, mozże powinnam się przekonać i nie czekać z tym do ślubu.
Poczekaj, ale na odpowiedni etap w zwiazku i jesli poczujesz ten moment to sie nie boj seksu. Boj sie zajscie a niezaplanowana ciaze, ale nie seksu. Seks jest normalna rzecza w bliskim zwiazku, jesli ze wzgledow religijnych tego nie robisz, chociaz czujesz, ze chcesz i ze on chce, to pozwalasz tak naprawde aby religia wchodzila ci do lozka. Nic dobrego z tego nie bedzie.

Napisał(a): Gość -

gość nie żyjemy w średniowieczu powinnaś jednak sprawdzić czy rzeczywiście pasujecie do siebie a najlepiej mieć więcej partnerów żeby mieć porównanie
Zyjemy w XXI wieku gdzie choroby weneryczne sa codziennościa jeżeli ma się okazjonalnych partnerówm.A AIDS to nie opowieści dla dorosłych tylko realne zagrożenie......
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czystość przedmałżeńska forum
  • forum zycie w czystosci a wakqcje
  • czysto przedmaeska forum
Do góry strony: Czystość przedmałżeńska - warto?