8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń151
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Dach nad głową zamiast Euro (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dach nad głową zamiast Euro

Napisał(a): Gość -

Euro powoli dobiega końca, nie wspominając już o tym, że dla Polski już się skończyło. Teraz stadiony będą bardzo ładnymi i drogimi pustostanami. Czy ktoś się zastanowił, że zamiast nich mogło powstać 12 tysięcy mieszkań komunalnych, czy warto było się tak poświęcać? Polacy odpadli pierwsi, a teraz inni będą dobrze się bawić za nasze pieniądze, a my straciliśmy dachy nad głowami? Ile Polska zarobiła na tym euro? Ile starciły najbiedniejsze gminy? To jest właśnie polska polityka prorodzinna, szkoda słów.
INTERIA.PL

Re: Dach nad głową zamiast Euro

Napisał(a): gość -

esteś komunistą?,każdy kraj powinien mieć rozwinięty przemysł,rolnictwo,tanią energię,itd
Kiedyś kopalnie budowały mieszkania,płaciły dobre pobory,podatki,bo je było na to stać,trzeba zabiegać o rynki zbytu,dobre umowy,itd.
Każdy dobry zakład,dba o swoich pracowników i to wynika z zysków,jeżeli pracodawca ma zyski a zabiera pracownikom to jest psychopatą,podobnie jest z krajem.
Samo kopanie piłeczki nic nie daje,bo znudzi się ludziom i sport,rodziny piłką i boiskami nie wykarmisz.
A pewne sprawy wynikają same z siebie,mam pracę mam dom,mam dom mam rodzinę,mam co jeść,w co się ubrać,jadę na wakacje,mam czas na relaks,ale nie można się relaksować zaniedbując podstawowe potrzeby.
Kłamstwo jest pokrętne i działa wtedy gdy nie ma prawdy.

Reklama

Reklama

0becny
gość ...Samo kopanie piłeczki nic nie daje,bo znudzi się ludziom i sport,rodziny piłką i boiskami nie wykarmisz...
Niestety bez względu na to jak ciężko będzie się żyło obywatelowi on zawsze chętnie będzie się bawił .
<< DAJ LUDZIOM IGRZYSKA... >>
...a zapomną że brakuje im na opłaty na przykład.
Możesz sobie zresztą wstawić co zechcesz a na bank będzie pasowało. Poza tym gdyby polska zakwalifikowała się do dalszej gry pytanie na przykład o koszty tych igrzysk byłoby niepatriotyczne i zadanie go publicznie groziłoby linczem.
Tłum to nie pojedynczy ludzie potrafiący zdobyć się na indywidualną ocenę sytuacji. Tłum a tym właśnie jest naród jako całość jest bezwolny i bezdennie głupi.
To jest taki rodzaj transu i moc poczucia słusznej i jedynej przynależności,czy głupiej?,kto o tym myśli.
Strach przed linczem może paraliżować,ale mówić trzeba,bo my widzimy to, co inni nie chcą zobaczyć.

Przypomniał mi się taki kawał.
Byli sobie młodzi ludzie i ona mu mówi co będziemy robić z czego żyli,a on jej mówi,że on będzie żył miłością do niej,rano ona wstała usiadła na kaloryferze a on się pyta jej ,co robisz?,a ona mu na to ,nic takiego kochanie,śniadanie ci podgrzewam.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Dach nad głową zamiast Euro