26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +101
26 ppt ?

Dalsze echa po wypowiedzi A.Dudy o LGBT. (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dalsze echa po wypowiedzi A.Dudy o LGBT.

Napisał(a): Ada777 -

Komisja Zakładowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Inicjatywa Pracownicza Uniwersytetu Jagiellońskiego zaapelowała do rektora i rektora elekta tej uczelni o wsparcie osób LGBT i reakcję na słowa prezydenta Andrzeja Dudy, zatrudnionego na Wydziale Prawa i Administracji UJ.
W opublikowanym na Facebooku apelu do rektorów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Komisja Zakładowa OZZ Inicjatywa Pracownicza UJ zwróciła się o reakcję na słowa, które w ostatnim czasie padały w debacie publicznej, szczególnie z ust prezydenta Andrzeja Dudy, będącego też pracownikiem Wydziału Prawa i Administracji UJ.
Chodzi o wypowiedź o osobach LGBT, w której stwierdził, że "próbuje się nam wmówić, że to ludzie, a to jest po prostu ideologia". Ciekawe, kto urzędującemu prezydentowi narzucił taki temat, przypuszczam,że sam nie byłby zdolny do rozwijania takiego tematu. Uniwersytet Jagieloński już nie raz krytykował poczynania Andrzeja Dudy , jako swojego pracownika i najwidoczniej to grożenie mu palcem nie przyniosło porządanych skutków. U.J. teraz wstydzi się za swojego pracownika a wcześniej studenta..INTERIA.PL
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dalsze echa po wypowiedzi A.Dudy o LGBT.