31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń134
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +1
31 ppt ?

Damska torebka skórzana (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Damska torebka skórzana

Napisał(a): ~Ewa -

Cześć, szukam inspiracji w poszukiwaniach torebki do pracy. Chciałabym, żeby pomieściła wszystkie moje "skarby" łącznie z książką i tabletem. Lubię klasykę i prostotę, oczywiście jakość jest dla mnie priorytetem, ale nie chcę przepłacać. Mile widziane wasze doświadczenia i sugestie.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Damska torebka skórzana

Napisał(a): ~Marsylia -

To wcale nie śmieszne, teraz na prawdę są takie torby, no może nie z juty, a ze skóry, ale mi się nawet takie podobają. Spotkałam się nawet z artykułem, że torby worki będę najmodniejszym fasonem w tym sezonie więc przedmówczyni ma trochę racji :)

Napisał(a): Lilith1 -

~Marsylia To wcale nie śmieszne, teraz na prawdę są takie torby, no może nie z juty, a ze skóry, ale mi się nawet takie podobają. Spotkałam się nawet z artykułem, że torby worki będę najmodniejszym fasonem w tym sezonie więc przedmówczyni ma trochę racji :)
Nie wszędzie docierają wieści z wielkiego świata... są jeszcze wioski odcięte od cywilizacji gdzie sygnał radiowy dochodzi dwa razy do roku :D

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Diana -

Ja ostatnio odkryłam ten sklep z torebkami www.emanzana.pl - istne cudeńka !!! Kupiłam juz kilka egzemplarzy i jestem w siódmym niebie. Jak ktoś z was szuka fajnego prezentu dla bliskiej osoby to torebki z tej strony są idealne na prezent.

Napisał(a): ~Basia -

Bardzo ładne torebki można znaleźć na stronie www.emanzana.pl . Sklep oferuję super torebki na każdą okazję w szerokiej gamie wzorów i kolorów dla kobiet i mężczyzn. Ponadto Znajdziemy tam też sukienki, nakrycie wierzchnie, bluzki koszulki i tym podobne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Damska torebka skórzana