32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń135
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +1
32 ppt ?

Damska torebka skórzana (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Damska torebka skórzana

Napisał(a): ~pemes -

Myślę, że może kierunek Empik Foto?
Przynajmniej wydaje mi się, że takie prezenty powinny się fajnie sprawdzić i zrobią swoje. A jakie inne? Trudno powiedzieć - starajcie się je dopasować tak, aby było widać jakiekolwiek korzyści. Przecież logiczne, że każdemu może odpowiadać całkiem inny prezent. Najważniejsze jest takie ich dopasowanie, aby robiły różnicę - po prostu.

Reklama

Re: Damska torebka skórzana

Napisał(a): Pinno -

Myślę, że podstawą w poszukiwaniach będzie dobry opis cech torebki na stronach i tu mogę polecićhttps://pinno.pl , mają bardzo dokładne te opisy i oczywiście czy jest kieszeń na tablet, telefon, portfel, czy mieści format A4. Tego zawsze się szuka i bardzo fajnie, jak to od razu widać. Ceny też spoko.

Reklama

Re: Damska torebka skórzana

Napisał(a): ~Klaudia -

Jeżeli ktoś z wasz lubi wyroby skórzane to ja mogę zdradzić gdzie ostatnio kupiłam ładna torebkę ze skóry, która wygląda tak https://rymarstwo-poznan.pl/pl/p/PK-Raportowka-ze-skory-czarna-stebnowana/374 - prawda, że piękna i prosto od rymarza :)

Reklama

Re: Damska torebka skórzana

Napisał(a): ~Klaudia -

Ja polecam super sklep www.emanzana.pl z takim asortymentem jak nowoczesne torebki, torebki ze skóry naturalnej, listonoszki, kopertówki, modne plecaki . Warto zajrzeć na stronę i zapoznać się z ofertą również na młodzieżowe sukienki.

Re: Damska torebka skórzana

Napisał(a): ~Givers -

Moim zdaniem lepiej samodzielnie nie wybierać ale pokazać drugiej kobiecie, ktora będzie potrafiła stwierddzić czy cioci torebka sie podoba czy nie. Jedna osoba woli w koncu mniejsze torebki, druga osoba woli duze shoppery ( moja mama na przykład nie jest w stanie przekonać się do niewielkich torebek bo są dla niej zbyt mało pojemne i woli nosić większe). Ja z kolei wolę mniejsze.

Ze swojej strony mogę polecić jeszcze ten blog:
http://www.st(...)man.pl/

Na blogu jest kilka podpowiedzi jak wybrać porządne buty oraz torebki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Damska torebka skórzana