Odpowiadasz na:
Damska torebka skórzana

~Ewa
Temat dodał(a):
~Ewa -
Cześć, szukam inspiracji w poszukiwaniach torebki do pracy. Chciałabym, żeby pomieściła wszystkie moje "skarby" łącznie z książką i tabletem. Lubię klasykę i prostotę, oczywiście jakość jest dla mnie priorytetem, ale nie chcę przepłacać. Mile widziane wasze doświadczenia i sugestie.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Reklama

Re: Damska torebka skórzana

Napisał(a): gość -

Świetne bluzeczki mają teraz whttps://www.l(...)di.pl/, doszło kilka nowych kolekcji od polskich marek. Moja siostra po ciąży chwaliła też ich bieliznę, ale sama jeszcze nie używałam podobnych kompletów, dlatego mówię po prostu, co słyszałam od najbliższych. W każdym razie ze sklepu często korzystam, dużo FB obserwuję w poszukiwaniu inspiracji. Lubię zmieniać raz do roku styl, garderobę od podstaw. Takie drobne hobby, a ten sklep bardzo w tym pomaga. Polecam jeszcze raz.

Reklama