4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
4 ppt ?

Damskie buty w kolorze NAVY (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Damskie buty w kolorze NAVY

Napisał(a): ~Elżbieta -

Cześć co sądzicie o damskich butach w kolorze Navy? Mi się wydaje, że pasują do wszystkiego: spodni jeansowych, sztruksowych, materiałowych typu dres, czy sukienek i spódnic.
Co o nich myślcie? Mi się podobają, wydają się w sam raz na lato - lekkie itp. Warto kupić, macie je u siebie?https://www.j(...)04.html
INTERIA.PL

Re: Damskie buty w kolorze NAVY

Napisał(a): tereskac1 -

Hejka Elu pomijając, że to akurat tegoroczny trend :D wisona-lato 2019, to wydają się takie fajnie pełne uroku. Dlatego je jakiś czas temu jak tylko weszły do sprzedaży kupiłam, jednak założyłam dopiero wczoraj i powiem szczerze. Myślałam, że to będzie zakup na góra dwa miesiące potem zacznie się odklejać, siepać czy cokolwiek takiego. Innymi słowy rozwalać, obecnie nic takiego nie stwierdzam, za to widzę, że są bardzo wygodne w noszeniu. Mogę cały dzień w nich chodzić i nie czuje zmęczenia stóp jak po trampkach które dwa lata temu kupiłam w Bigstarze. Bardzo żałowałam tego zakupu - drogo i problemy ze stopą po godzinie już były :/ Widać Biga muszę omijać za to CJ jest ok. Przynajmniej dla mnie nie wiem jak inni. Co do omawianych butów bardzo podoba mi się też kolor Navy :)

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :O

Napisał(a): ~alicja700 -

Te buty są bardzo modne, wygodnie się w nich czuję. Nie obcierają stóp ani na piętach, ani na palcach, można powiedzieć, że chodzę w tych butach jak baletnica po mieszkaniu jest super. Kupno ich było bardzo dobrym pomysłem! :) Polecam je niezdecydowanym.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Damskie buty w kolorze NAVY