28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń116
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
28 ppt ?

Damskie uda do całowania. (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Damskie uda do całowania.

Napisał(a): ~gość -

abce
Przemysław Do abce.Pomiędzy też ale tu decyduje kształt,wielkość,zapach skoro załozyłem temat dolnej parti kobiecej:)
Czy pachnąca głowa z piękną buzią i cd. nie liczy się ?
co z tego że głowa pachnie, jak wali z tyłka albo szczochy. musisz zadbać o higienę całego ciała

Reklama

Napisał(a): abce -

~gość
abce
Przemysław Do abce.Pomiędzy też ale tu decyduje kształt,wielkość,zapach skoro załozyłem temat dolnej parti kobiecej:)
Czy pachnąca głowa z piękną buzią i cd. nie liczy się ?
co z tego że głowa pachnie, jak wali z tyłka albo szczochy. musisz zadbać o higienę całego ciała
Pewnie pomyliłeś tyłki !!!

Napisał(a): Przemysław -

Droga abce.Ja nawet nie chcę się starać wielokroć o względy kobiety dlatego że nie widze co tam ma.A pozatym,kobiety często mają określenia typu naiwniak i tym podobnie.Pozatym czemu zawsze męszyzna ma robić zawsze pierwszy krok?Po to żeby można było by go oskazrzyć?

Przemysław Droga abce.Ja nawet nie chcę się starać wielokroć o względy kobiety dlatego że nie widze co tam ma.A pozatym,kobiety często mają określenia typu naiwniak i tym podobnie.Pozatym czemu zawsze męszyzna ma robić zawsze pierwszy krok?Po to żeby można było by go oskazrzyć?
Zmieniłeś ton i treść wypowiedzi na bardziej poważny . Powodzenia .

Napisał(a): Przemysław -

Do abce.Napisałem w temacie że czekam.Co do wypowiedzi to często tak jest,bo kobietom skoro żekomo zalerzy na męszczyznach to też powinny działać,a nie mało że czekać to jeszcze im źle i zdarzają się krytyki facetów.Wiesz,chodziłem nie raz jak i moi znajomi i często tak jest a mało tego gdy dochodzi do zblizenia to raz że niezbyt często bo inne wymyślane na poczekanu żeczy przyćmiewają zbliżenie.Chyba że trafi się na wysoki popęd kobiecy,ale to jest cenna żadkość:)

Przemysław Do abce.Napisałem w temacie że czekam.Co do wypowiedzi to często tak jest,bo kobietom skoro żekomo zalerzy na męszczyznach to też powinny działać,a nie mało że czekać to jeszcze im źle i zdarzają się krytyki facetów.Wiesz,chodziłem nie raz jak i moi znajomi i często tak jest a mało tego gdy dochodzi do zblizenia to raz że niezbyt często bo inne wymyślane na poczekanu żeczy przyćmiewają zbliżenie.Chyba że trafi się na wysoki popęd kobiecy,ale to jest cenna żadkość:)
Czy Tobie chodzi o kontakt z kobietami tylko dla seksu -bez zobowiązań ?
Czy zamierzasz poznać Panią aby w przyszłości stworzyć związek ?

Napisał(a): ~Agata -

Przemysław Do abce.Napisałem w temacie że czekam.Co do wypowiedzi to często tak jest,bo kobietom skoro żekomo zalerzy na męszczyznach to też powinny działać,a nie mało że czekać to jeszcze im źle i zdarzają się krytyki facetów.Wiesz,chodziłem nie raz jak i moi znajomi i często tak jest a mało tego gdy dochodzi do zblizenia to raz że niezbyt często bo inne wymyślane na poczekanu żeczy przyćmiewają zbliżenie.Chyba że trafi się na wysoki popęd kobiecy,ale to jest cenna żadkość:)
Ty jesteś MĘSZCZYZNA ??? Hi hi hi bez jaj czy po szkole specjalnej? ŻECZY, ŻADKOŚĆ,ŻEKOMO, ZALERZY . Po jakiemu to? NIE OŚMIESZAJ SIĘ, jestem przekonana że jako kobieta, nie chciałabym z tobą zamienić nawet jednego zdania.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Damskie uda do całowania.