11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
11 ppt ?

dania dietetyczne (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: dania dietetyczne

Napisał(a): Gość -

Takie coś jest dla mnie śmieszne...Problem z otyłością, czy nadwagą tkwi najczęściej w tym, że ludzie jedzą za dużo. Wystarczy jeść mniej, a nie katować się mało smacznymi dietetycznymi daniami. Inna sprawa, że nie sa one takie zdrowe, bo nasz organizm potrzebuje trochę tłuszczu by funkcjonować sprawnie:)

Czasem otyłość nie wiąże się z tym, że ktoś za dużo je. Przecież to jest choroba! Zresztą ja niestety coś o ty wiem, bo sama jestem otyła. Teraz zaczynam stosowanie nowych tabletek odchudzających, Formoline i mam nadzieję, że chociaż one mi pomogą, bo wspomagają właśnie leczenie nadwagi.

Reklama

Rozumiem. Może np. jadać dużo salatek, oczywiscie najlepiej z winegretem a nie z majonezem. Mięso drobiowe i ryby, bez panierek np. podsmaż cebulke z pieczarkami, pokroj pierś kurczaka w paski i podsmaż , podlej przecieram pomidorowym i dodaj roztarty czosnek i bazylie i gotowe, możesz jeść jako zupe gulaszową lub ugotować ryż i II danie gotowe. Filet rybny uloz na foli aluminiowej posól, popieprz zawiń i upiecz, możesz dodać warzywa

nie proponuję smażenia...ale duszenie czy pieczenie na ruszcie, tak aby tłuszcz się wytopił jak najbardziej. warzywa gotowane, gotowane na parze, duszone czy tez pieczone...proponuję ograniczyc sól, ale wszelkie zioła...w polskiej kuchni jeszcze mało uzywa się ziół poza tradycyjnym majerankiem i kminkiem a jak wiele pysznosci sie w nich kryje;)

dania dietetyczne temat rzeka ale jedno powiem ze nie sa one tylko dla otylych bo sa rozne diety i rozne dania dietetyczne a wiekszosc spoleczenatwa odrazy diete kojarzy z otyloscia a to nie prawda
sa diety na rozne rzeczy np wysokobialkowa ktora pomaga uzupelnic niedobór bialka a nie jest wylacznie dla osob otylych,o dietach mozna duzo pisac i dania dietetycznie nie sa tylko dla OTYŁYCH ludzie pomyslcie o tym co piszecie nie zrozumiale jest dla mnie ze ktos sie wypowiada na temat ktorego i tak nie zna alebo wrecz nie rozumie bo nie prawda jest ze jak ktos nagle przestanie duzo jesc to straci wage i bedzie szczuply i nie wroci do poprzedniej wagi!!
a dania dietetyuczne sa smaczne zdrowe i napewno nie szkodza a pomagaja
same surowki bez dodatku duzej ilosci soli i oleju sa juz dietetycznymi i warzyaw na parze lubzupy nie zageszczane smietana i zawiesinami sa dietetyczne

Formoline nie są tabletkami na leczenie nadwagi jak tu mylnie ktoś napisał, tylko suplementem diety, ktory ma rzekomo pomóc w odchudzaniu. A jeśli ktos ma nadwage którą trzeba leczyc to powinien robic to pod kontrolą lekarza, a nie na własna ręke kupowac sobie prochy w aptece i wyrzucac kase w błoto.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dania dietetyczne