31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +0
31 ppt ?

Dania z torebki (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Dania z torebki

Napisał(a): Gość -

Bardolka Jak ja nie lubię jak trolle się wtrącają do poważnych dyskusji ...
Bardolka, nie będe więcej pisał, bo sama widzisz jak jest. Wpisy usuwane są wybiórczo, jak komu pasuje.
Moje zdanie znasz, to miejsce jest nie tylko dla dobrych kucharek ale i słabszych też :-), choćby dietetyk
zakazywał tego na piśmie :-).

Reklama

Reklama

Kuchnia azjatycka jest bardziej pikantna. Poza tym dodatki są rożnej generacji, a oryginalne zupy chińskie mogą zawierać składniki nieobecne na naszym rynku, i wywołujące różne sensacje żołądkowe.
Potępianie żywności konserwowanej, i to u nas jest błędem. Wiele osób ma niskie dochody, nie korzysta z restauracji,
nie ma czasu, lub umiejętności by gotować samemu. A nasze podejście, producenta, to okraść ile można, stąd zupy w proszku są głównie ze smaku i zapachu, na niemiecką nutę. I watpię by ich jakość się polepszyła. Dzsiejsza tendencja
uszczelniania lini produkcyjnych przed nieautoryzowanym dostępem ( okradaniem) wiąże się jednak z chemizacją.
Jednak nawet w dobrej kuchni korzysta się z półproduktów, czy wyrobów wstępnie przetworzonych, nie tylko z wyrobów
w stanie surowym.

sorry, ale piszesz nie na temat. nikt tu nie rozmawia (bo na początku była to kulturalna rozmowa, jeśli jeszcze ktoś to pamięta), o tym czy żarcie z torebek jest dobre czy złe, tylko czy jest sens umieszczania na smakerze przepisów na przygotowanie dań z torebek, które to przepisy są napisane na opakowaniu tegoż produktu.

Mam duży beret, więc jestem usprawiedliwiony, tym trochę rozpisywaniem się. Moja Dobra kobieto, nie ma znaczenia, czy jest sens, czy nie ma. jeśli ktoś to umieszcza, to widocznie ma powód. A czy to zostanie, czy będzie usunięte to też nie zależy od sensu, tylko od Moderatora, jego chcenia i jeszcze paru innych rzeczy, i innych użytkowników.
Ja dania do mikrofalówki przyrządzam bez niej, sam na to wpadłem, ale nie podzielę się tą słodką tajemnicą, bo mnie kucharze zakrzyczą, i każą jecze parę innych rzeczy,, z których najłagodniejszą jest pamiętanie by o tym tutaj nie pisać.

Gratuluje, robisz postępy młody człowieku, ciekaw jestem czy wpadłeś już na to że serek topiony można rozsmarować na chlebku zdejmując najpierw pazłotko, taka bystrzacha z Ciebie że jestem zdumiony, może zamiast proponować Bogu ducha winnej kobiecie sex oralny ze mną, nauczył byś się czegoś nowego?
Jeszcze wiele przed Tobą, zajmij się szlifowaniem swojego talentu zamiast ludziom humor psuć.

Ja po prostu czekam aż ten człowiek wypali swą złość/nienawiść i jakimś cudem sięgnie po rozumek, by odkryć że jego działania są bezsensowne. Oczywiście wiem że na skruchę tutaj na forum niema co liczyć, ale może gdzieś w głębi siebie? :)
Z resztą, może masz racje, niech to będzie mój ostatni post w tym temacie, zdrowo się nagadałem, da to coś czy nie... spróbować warto było!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dania z torebki