31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +0
31 ppt ?

Dania z torebki (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dania z torebki

Napisał(a): Gość -

ArtBlues Mam duży beret, więc jestem usprawiedliwiony, tym trochę rozpisywaniem się. Moja Dobra kobieto, nie ma znaczenia, czy jest sens, czy nie ma. jeśli ktoś to umieszcza, to widocznie ma powód. A czy to zostanie, czy będzie usunięte to też nie zależy od sensu, tylko od Moderatora, jego chcenia i jeszcze paru innych rzeczy, i innych użytkowników.
Ja dania do mikrofalówki przyrządzam bez niej, sam na to wpadłem, ale nie podzielę się tą słodką tajemnicą, bo mnie kucharze zakrzyczą, i każą jecze parę innych rzeczy,, z których najłagodniejszą jest pamiętanie by o tym tutaj nie pisać.
Tyle jest warta, Wasza poważna dyskusja.Nawet Wasz idol, złotousty Panek się nie zająknął na temat.

Chciałbym przeprosić gospodynię tego wątku, za to bagno, które się tutaj zrobiło, ale głównie
z udziałem stałych i jej znanych bywalców, ale trudno zachować kulturę osobistą w takich warunkach.
Kiedy poniewiera się innymi, uzurpując sobie nienależne prawa właściciela tego miejsca ,należy liczyć
się z odpowiedzą, niekoniecznie oczekiwaną.
"Lód", to nie jest tylko seks oralny, jak się niektórym zdaje, to również deser, o czym ktoś tutaj zapomina,
Na Sląsku wymawia się go w liczbie pojedynczej, ale trudno wymagać znajmości regionalizmów od kogoś
kto ma z językiem polskim problem. Sporo moich wpisów usunięto, więc nie wiem , który przetrwa.
INTERIA.PL
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dania z torebki