16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń65
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +22
16 ppt ?

Darmowe konto w banku (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Darmowe konto w banku

Napisał(a): Blandare51 -

Wszyscy, ktorzy nie maja i nie mieli konta bankowego w/g nowej ustawy, będą mogli otworzyc w dowolnym banku bezplatne konto - Ciekawe czy Pan na Nowogrodzkiej bedzie mial wreszcie konto? Moze to pod niego ta ustawa?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Darmowe konto w banku

Napisał(a): ~sualem -

Do tego trzeba trochę inteligencji, której mu brakuje. Ciekawe gdzie trzyma kasę pewnie w skarpeyach. Pewnie ma w domu sejf, a całego domu pilnuje straż ochrony rządu. On jest już królem Polski
Myśli, że uniknie odpowiedzialności za dyktaturę!! Napewno nie uniknie .

~sualem Do tego trzeba trochę inteligencji, której mu brakuje. Ciekawe gdzie trzyma kasę pewnie w skarpeyach. Pewnie ma w domu sejf, a całego domu pilnuje straż ochrony rządu. On jest już królem Polski
Myśli, że uniknie odpowiedzialności za dyktaturę!! Napewno nie uniknie .
To nie dyktatura, a tyrania... Do dyktatury potrzebna inteligencja, do tyranii najemnicy wystarcza i ciemnota fanatycznie religijna.....

Napisał(a): madox66 -

Blandare myslisz że to Klasztorny szaleje? A ja myślałem że Esik.
A wracajac do tematu, za darmo to nawet w rylo nie dostaniesz bo musisz sobie" zasłużyć" owszem na poczatku bedziesz miał ulgi ale po roku odbija sobie.Nie słyszałem aby jakikolwiek Bank byl instytucją charytatywną.

madox66 Blandare myslisz że to Klasztorny szaleje? A ja myślałem że Esik.
A wracajac do tematu, za darmo to nawet w rylo nie dostaniesz bo musisz sobie" zasłużyć" owszem na poczatku bedziesz miał ulgi ale po roku odbija sobie.Nie słyszałem aby jakikolwiek Bank byl instytucją charytatywną.
Prawie za darmo - prowadzenie konta ma kosztowac 5 zl/m-c, 4 przelewy na m-c bez oplat....
Dla osob niezamoznych i biednych to zaden wydatek......a bank sobie wyrowna - ma sposoby, chocby podwyzszajac prowadzenie kont dla firm....

madox66 Blandare myslisz że to Klasztorny szaleje? A ja myślałem że Esik.
Jestem pewien - a nie tylko mysle.....

Napisał(a): taie -

Do założenia konta zostałem zmuszony już dawno temu ale uważam że chodzi o pełną kontrolę nad przepływem gotówki.
Tylko jestem ciekaw czy kiedykolwiek wprowadzą przelewy na rzecz funkcjonariuszy Watykanu zamiast tacy?

taie Do założenia konta zostałem zmuszony już dawno temu ale uważam że chodzi o pełną kontrolę nad przepływem gotówki.
Tylko jestem ciekaw czy kiedykolwiek wprowadzą przelewy na rzecz funkcjonariuszy Watykanu zamiast tacy?
...taca oslabnie... Jak sie ma karte - to nie ma sie gotowki....

Napisał(a): ~adam3 -

Najlepiej tutaj [url=http://bankowe-konta.info/najlepsze-konta/]http://bankowe-konta.info/najlepsze-konta/[/url] sobie zerknąć. Nie ma co płacić za coś, co może być darmowe. Jest tam zestawienie najlepszych kont. Warto się mu dokładnie przyjrzeć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Darmowe konto w banku